Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Grafika do wykorzystania w prezentacji by Wredna


Wredna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładna. Mam pytanie, jak mam nadać napis ? Żeby był taki kolor jak na obrazku handlarze ?

,, Co masz zrobić jutro... zrób pojutrze.''

Opublikowano

Bardzo ładna grafika :) szkoda że nigdzie nie ma jakiegoś fajnego tutka jak takie robić no ale jest psd także można się wzorować oczywiście plusik na zachętę! :)

Specjalista
Opublikowano

Ładne,Wredna zrób jeszcze jakąś ramkę pasującą do tego :P

Zostawiam lajka,niedługo to wykorzystam :)

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Świetna praca, u CIebie to norma. Jednak ja tutaj bym wpasował jedynie monokolorowy napis, wg mnie wyglądałoby lepiej niż tyle efektów. Tak czy owak dobra robota :-)

Opublikowano

Bardzo ładna. Mam pytanie, jak mam nadać napis ? Żeby był taki kolor jak na obrazku handlarze ?

Dlatego dałam plik psd. Jest to format photoshopa. Otwierasz to za pomocą któregoś z wersji PS i po prostu zmieniasz napis. Styl został już nałożony automatycznie.

Opublikowano

Dlatego dałam plik psd. Jest to format photoshopa. Otwierasz to za pomocą któregoś z wersji PS i po prostu zmieniasz napis. Styl został już nałożony automatycznie.

 

Bardzo ładne, wręcz pięknie.. Było by fajnie jak byś zrobiła ramkę do obrazków.

Opublikowano

Dlatego dałam plik psd. Jest to format photoshopa. Otwierasz to za pomocą któregoś z wersji PS i po prostu zmieniasz napis. Styl został już nałożony automatycznie.

 

A jak mam tą nazwę zmienić ? PS mam dopiero drugi dzień.

 

Dobra, już ogarnąłem.

,, Co masz zrobić jutro... zrób pojutrze.''

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...