Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zagrać Na Globalu W Innym Kraju


Krynes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Przedstawię wam sposób jak zagrać na globalu w innym kraju(np. metin2 de) bez pobierania klienta.

 

Musimy mieć pliki locale_(skrót kraju np.de), które wrzucam do folderu pack.

Potem wchodzimy w folder główny Metina i otwieramy plik locale.cfg w notatniku.

 

Znajduje się tam mniej więcej coś takiego:

10002 1252 pl

 

Zamieniamy na coś takiego:

10002 1252 de

Zamiast de można wstawić inny skrót o ile mamy pliki locale ;]

 

Potem robimy plik metin2.bat, a w nim wpisujemy coś takiego:

metin2client.bin

(chyba że macie obejście i zamiast metin2client.bin, macie metin2.bin)

 

Odpalamy Metina później przez ten plik i cieszymy się grą :]

Opublikowano

Poradnik Sie przyda + xD

Czekałem kiedy powiesz mi
Że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty
To coś, co jest na pewno, że jest naprawdę
Że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne i…

Opublikowano

W plikach:

- locale_pl

- locale_de

itd

Są zapisane tylko nazwy rzeczy,moobow, itp

IP serwerów jest zapisane w pliku root

więc do odpalenia potrzebujecie także plików root z danego serwera

Tylko np.

Metin2 PL ma inaczej powkladane pliki niż np. Metin2 Kr, Us,Ch itd

PL ma najstarsza ;p

Opublikowano

Wystarczy wypakować plik locale

Wrzucić tak jak jest na modzie kamera i zamiast pl np. na de.

Opublikowano

Otwurzcie plik index notatnikiem

Polskiego i np. Arabskiego

Wejedzcie w arabskiego i znajdźcie linijkę podobną do jakiejś z tych

 

 

 


locale/br/
locale_br

locale/ca/
locale_ca

locale/cn/
locale_cn

locale/de/
locale_de

locale/es/
locale_es

locale/fr/
locale_fr

locale/gr/
locale_gr

locale/it/
locale_it

locale/jp/
locale_jp

locale/kr/
locale_kr

locale/nl/
locale_nl

locale/pl/
locale_pl

locale/pt/
locale_pt

locale/tr/
locale_tr

locale/tw/
locale_tw

locale/uk/
locale_uk

locale/ymir/
locale_ymir

locale/ymir_ui/
locale_ymir_ui

locale/korea/
locale_korea

 

 

Gdzie (dam na przykladzie)

 

locale/korea/ - Ściezka w pliku gdzie znajdują sie pliki

locale_korea - Nazwa pliku. np locale_pl, locale_jp itp

Być może kiedyś upne plik root gdzie znajdują się wszystkie pliki ^^

O Obiecuje wam że zrobiewam to w ferie a będe je miał od przyszłego tygodnia

Dokładnie od piątku soboty ;p

 

W sobote zaczne robić 3xM Mod do Metin2

Zmiany

- Nowy wygląd broni

- Konsola jak u kamera

(I tu ważny przerywnik w wymianie edycji ;p

- Będa 2 wersje, do oficjalnych wersji, ido najlepszych prywatnych serwerów)

- Bedzie można grać na Kazdym oficjalnym serwerze,oraz na najlepszych priwach wpelni po Polsku ;p

Zmiany ktore będą w 100% zrobione byme

Jeżeli zapozycze coś z innego projektu to tylko za pozwoleniem więc bez obaw

Pozdro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...