Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WYWIAD]#2 Wywiady ze sławami LoL MPC - Nidzgor aka Kasha


Gość Landiago

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam ja jestem landiago a tym razem moim gościem jest Kasha aka Nidzgor



jak się teraz czujesz??

chujowo, mam katar i kaszel i w ogóle rzygać mi się chce.



jak to jest być topowym graczem z serwera nordyckiego?

zajebiste uczucie być top1 ryzem na eune, podobno topowe gamingi zastanawiają się nad podpisaniem ze mną kontraktu



jakie plany na przyszłość

planuję założyć własnego streama jak nasza gwiazda vanosh i zarabiać tysiące euro dziennie



co sądzisz o selexie1337

bardzo dobry gracz i youtuber



co jadłeś na śniadanie

kanapkę z masłem i szynką sopocką



zamierzasz rzucic szkołe?

gdy tylko zdam trzecią klasę liceum ogulnokształconcego konczę swoją edukację dla esportu.



masz jakieś nałogi ??

tak, napierdalam w kompa całymi dniami



ile godzin dziennie siedzisz przed komputerem??

około 20 godzin i 4 godziny na spanie



oszukał cie ktoś kiedyś?

tak



masz sympatię??

tak, ten nowi skin pornstar ahri sprawia ze moj penis się cieszy, chyba się zakochałem lecz nie wiem czy i ona odwzajemnia moje uczucia



ile skurek posiadasz

chyba coś koło 50



kto jest najbardziej znienawidzoną osobą na mpc?

najbardziej xxx poniewaz smierdzi moczem

niestety musimy to ocenzurować użytkownik ten ma zbyt dużą rangę na forum!1!!

nie ma mowy



2+2*2

oczywiscie 8



co sądzisz o vanoszu

to niemiec chyba wystarczy



co sądzisz o bolowcach na forum??

bolowce są spoko, kocham wszystkich graczy bola, są mi jak bracia



czy jesteś za potępieniem bolowania??

absolutnie nie, bol powinien byc wbudowany w lola!



Dziękuję za przeprowadzenie wywiadu

spierdalaj i rowniez dizekuje


_________________________________________________________________________________________________________

zapraszam do komentowania wywiadu i kłaniam się nisko

Opublikowano

To miało być śmieszne? Bo jak dla mnie jest to najbardziej żałosna rzecz jaką miałem nieprzyjemność czytać na mpc

Opublikowano

Hahahah

 

Jeblem.

 

Ciotowski wywiad ^^

 

 

A tak na serio wywiad, zenujacy, nieprzemyslany, na poziomie podstawowki pytania. Odpowiedzi typowego no-lajfa ktory nie potrafi pogodzic zycia z gra ...4

 

Chciales zablysnac ale cos Ci nie pyklo -.-

 

 

Ale propsy dla tego co odpowiadal na pytania.

 

 Dziękuję za przeprowadzenie wywiaduspierdalaj i rowniez dizekuje 
Brawo :)
W ogole kto to kurwa jest ten Nidzgor aka cos tam haha :D
1386175744-U112610.png
Opublikowano

Nie wiem szczerze co w tym śmiesznego,próbujesz być jakimś najlepszym trollem na tym forum ? Wywiad ujowy jak barszcz(nic dodać nic ująć).

Opublikowano

hejtujcie nidzgora a nie mnie!!

 

Dlaczego ?

 

Chlopie ile ty masz lat, ze takie pytania zadajesz ? 10 ? Jak masz ponad 18 to wroc spowrotem do szkoly.

 

Nie wstyd bylo Ci wystawic takiego wywiadu ? ^^

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Dziekuje za ten wywiad! Dzięki tobie dowiedziałem się jak żyje top bol EU od dzisiaj postaram odmienić swoje życie. Czekam na więcej wywiadów! Dziękuje serdeczie powodzenia w robieniu kariery dziennikarza!

Opublikowano

Kolejny BoLowiec może lepiej zmienić na ' Wywiady z BoLowcami MPC ' ?

Nic ciekawego, jak poprzednio. Według mnie te wywiady nawet sensu nie mają

Opublikowano

Kolejny BoLowiec może lepiej zmienić na ' Wywiady z BoLowcami MPC ' ?

Nic ciekawego, jak poprzednio. Według mnie te wywiady nawet sensu nie mają

 

hahaha sie odezwał Gamus EU vanosh mi mowil ze razem z anonymousem team 3v3 robiliscie i 3 na bolu napierdalacie

 

w sumie szkoda ze globalny administrator moderator hejtuje cziterów na forum o czitach!!

 

straciłem do ciebie cały szacunek ze az z malej napisze haha!!

 

kto tak uwaza lapka w gore!!!

Opublikowano

 

hahaha sie odezwał Gamus EU vanosh mi mowil ze razem z anonymousem team 3v3 robiliscie i 3 na bolu napierdalacie

 

w sumie szkoda ze globalny administrator moderator hejtuje cziterów na forum o czitach!!

 

straciłem do ciebie cały szacunek ze az z malej napisze haha!!

 

kto tak uwaza lapka w gore!!!

 

 

 

 

A odpowiadając na pytanie, a raczej stwierdzenie że miałem BoL odpowiem, że nie, nie miałem. To co czy ktoś mi wierzy czy nie, zależy już od niego.

 

Co do hejtu -> Wyrażam opinię, a nie hejtuje. I po co mi twój 'szacunek' oO

Nie znasz mnie, więc nie oceniaj mnie po to co inni mówią/piszą.

 

 

ta ta skoro masz zle zdanie o bolowcach to bys nie chcial "wbijac czelendzera na 3v3" z developerem skryptow Anonymousem ktory wszystkie gry zagral na bolu jak mi przykro ze was przydzielilo do silvera plany byly wielkie

Śmieszny jesteś, plan był, aby wbić Gold bo tyle starczyło mi ;) A gram z Nim bo lubię. Tak bardzo przykre że Silver 1:(

Opublikowano

 

Vanosh zawsze wszystko wiedział, a argumentów nie miał. Tak samo mogę powiedzieć że on sam hard play na BoLu, ale to większość forum wie, kto siedział na TS'ie grając z Nim to sam mógł się przekonać :)

 

A odpowiadając na pytanie, a raczej stwierdzenie że miałem BoL odpowiem, że nie, nie miałem. To co czy ktoś mi wierzy czy nie, zależy już od niego.

 

Co do hejtu -> Wyrażam opinię, a nie hejtuje. I po co mi twój 'szacunek' oO

Nie znasz mnie, więc nie oceniaj mnie po to co inni mówią/piszą.

 

 

ta ta skoro masz zle zdanie o bolowcach to bys nie chcial "wbijac czelendzera na 3v3" z developerem skryptow Anonymousem ktory wszystkie gry zagral na bolu jak mi przykro ze was przydzielilo do silvera plany byly wielkie

Opublikowano

Dlaczego znowu ja jestem mieszany w te gówno?

 

kosz

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...