Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje Osób do Tworzenia gry WWW ;p


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was :D

Chce napisać gre RPG, Posiadam juz domene ale nie mam osób ktore pomoga!

 

Co Oferuje:

-Domene PL

-Znakomity server

-Ogar

-Pomoc

 

Co Wymagam:

-Ogar

-Checi

-Wiek

-Znajomosc jezyku

 

 

Opublikowano

Nie lubie sam pisac projektu ;p

Nie lubisz czy nie umiesz? Bo to dwie różne sprawy.

Po tym jak popisałeś się znajomością HTML wątpię, że potrafisz coś więcej.

Opublikowano

Jezu chłopakyna chciał tylko stworzyć zespół ,a wy w niego nie wierzycie.

 

Dlatego ja z chęcią dołączę do projektu! Jestem ogarnięty ,mam duże chęci, nie wiem czy mam wiek tak do końca bo niby się urodziłem w XX wieku ,a teraz mamy XXI. No chyba ,że chodzi ci o wiek jako życie to niestety nie bo dopiero 17 na karku :/.

 

A co do języków jak najbardziej: Polski (ojczysty), Angielski, Niemiecki.

 

 

Jeszcze nie wiem czy zostanę przyjęty do tego ,a jakże świetnego zespołu ,ale spytam:

W jakich czasach to będzie gra? Czy w tym wieku ta gra zostanie wydana?

 

 

A tak na serio skoro masz hajs to lepiej jest zlecić komuś napisanie takiej gry niż tak się bawić.

Opublikowano

Doucz się troszkę byś umiał chociaż HTML, CSS, PHP na Perfekt lub Mniej niż perfekt ale umiejętność używania Google

Bo jakoś nie mam ochoty pisać z tobą gry ( Nie tylko ja )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...