Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zostanę]Szukasz pomocy ? jestem dostępny


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
oferuje.png





Witam nazywam się Łukasz. Mam 18 lat a moim miejscem zamieszkania jest malutkie miasteczko w Irlandii.
Interesuje sie glównie informatyka, chodzac do Miedzynarodowej Szkoly Jezykowej w Irlandiii
Jestem kreatywna i dojrzala osoba, która umiejetnie odnajduje sie w dzisiejszym swiecie.
Chcialbym zostac Pomocnikiem przy serwerze dedykowanym Metin2.
Moze to byc szybko rozwijajacy sie projekt lub istniejacy od dawna serwer.
Móglbym pomóc w takich aspektach jakimi sa:
-Grafika komputerowa
-Support pomiedzy graczem, a adminem
-Organizowane zabaw
-Pisanie newsów na strone lub forum
-Prowadzenie kanalów spolecznosciowych.
Pokrótce i szybko postaram sie wyjasnic mój zakres umiejetnosci.
Grafika zajmuje sie od kilku lat. tworze w licencyjnym Photoshopie CS5.
Support prowadzilem wiele razy. dlatego nie jest to zadna nowosc.
Organizowanie zabaw oraz eventów. tak aby gracze chcieli wiecej.
Pisanie historii serwera czy zwiezle tworzenie newsów serwerowych.
Równiez moge zajac sie prowadzeniem kanalu na Facebooku. etc
Też Możemy podpisać umowe żeby nie było jakiś tam problemów wrazie w
To nie wszystko .. umiem naprawde wiele, nawet sprawy techniczne!
Moje doswiadczenie i rozpoczecie interesowania sie serwerami siega kilku lat wstecz.
Zaczynalem od tworzenia pierwszych serwerów hamachi w Polsce, wielu legend.
Po jakims czasie zaczeto zapraszac mnie do teamów serwerów dedykowanych.
Zagrzalem miejsca na najwiekszych projektach w kraju i nie tylko.
także jak chcesz mieć mnie w team. to prosze pisać na Emaila
--------------------------------------------------------------
GG - 33299680
Skype - Podam na Pw :)
Pozdrawiam Łukasz . !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...