Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Delphi]Jak Napisać Program Który Będzie Powtarzał Naciśnięcie Wybranego Klawisza Co Jakiś Czas ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak napisać program który będzie powtarzał naciśnięcie wybranego klawisza co jakiś czas ?

Program:Delphi7 Enterprise :rolleyes:

Opublikowano

Wrzuć timer na formę, ustaw interval a w OnTimer użyj kebyd_event

procedure TForm1.Timer1Timer(Sender: TObject);
begin
 keybd_event(vk_space,0,0,0); //wciśnij
 keybd_event(vk_space,0,KEYEVENTF_KEYUP,0); //zwolnij klawisz
end;

Przykładowy kod ciska spację co jakiś czas. Aby wysłać komendę do wybranego okna polecam użycie sendmessage.

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Opublikowano

Luknie ktos z was na moj temat bo ja nic nieumiem w delphi pomozecie ?? A chodzi mi o to tylko zeby wciskal F7 co sekunde

k0cio.jpg
Opublikowano

Only4Me - zrobisz to 2x szybciej i 2x łatwiej w AutoIT3..;x

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@Soul

Ale AutoIT jest "basic like" ;)

A C++ i Delphi jest dla ludzi lepszych.

 

A tu jak ustawic na klawisz np. "F"

:

keybd_event(vk_f,0,0,0);

 

A na literke "B":

 

keybd_event(vk_b,0,0,0);

 

itp. :)

Gość arkansan the
Opublikowano

Luknie ktos z was na moj temat bo ja nic nieumiem w delphi pomozecie ?? A chodzi mi o to tylko zeby wciskal F7 co sekunde

 

Jak nic nie umiesz to sie najpierw wez za jego nauke i pytaj potem jak juz cos wiesz a nie przepisujesz tylko kod bezmyslnie

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam! Chciałbym napisać program, ktory bedzie wciskać przycisk shift oraz home co jakiś czas. Uzywajac gotowego powyzszego skryptu udało mi się zreinkarnować program ze spacja, ale nie wiem jak go przerobic. Prosze o pomoc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...