Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem Z Privem Blad Podczas Laczenia Sie Z Serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z jakim Ip spolszczenie ?

Portmap włączony ??

Zapora wyłączona ??

Jest w sieci ??

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Witam.ja mam taki sam problem ,mianowicie wyszło mi zrobienie serwera,ale gdy wpisuje passy mam cały czas błąd łączenia się z serwerem.

zapore mam wyłączoną,PortMapy włączone... odpalam go za pomocą ikony z głową sury,ale wkleiłem go do Polskiego clienta z 2008r. ma to coś do rzeczy ?

Opublikowano

eno gosciu nie zly jestes xD

jak ja przeczytalem "port map- a co to ?' to nie moglem xD

Powiedz jak ty chcesz postawic serwer bez portmapa ??

i Jakiego masz PC ale nie odpowiadaj srebrnego tylko podzespoly !

Ps.Fajny masz nick.

Boze, czy ty umiesz czytac?...

Cytat

Prefixy

W nazwie tematu proszę umieścić prefix.

ZAL MI CIE

 

Boze, czy ty nie umiesz zmienic tematu.

Opublikowano

eno gosciu nie zly jestes xD

jak ja przeczytalem "port map- a co to ?' to nie moglem xD

Powiedz jak ty chcesz postawic serwer bez portmapa ??

i Jakiego masz PC ale nie odpowiadaj srebrnego tylko podzespoly !

Ps.Fajny masz nick.

 

 

 

kompa mam 4gb ramu karta nie pamietam internet neo 6mb 4rdzenie

Opublikowano

Nie jestem pewny ale na neo to nie zabardzo ze serwem bo masz zmienne ip .

Boze, czy ty umiesz czytac?...

Cytat

Prefixy

W nazwie tematu proszę umieścić prefix.

ZAL MI CIE

 

Boze, czy ty nie umiesz zmienic tematu.

Opublikowano

Nie jestem pewny ale na neo to nie zabardzo ze serwem bo masz zmienne ip .

 

Właśnie na takie okazje zostały wymyślone serwisy typu DynDNS lub No-IP. Otrzymujemy host na którym mamy dostęp do naszego adresu IP, który nasz komputer ustawi na nim po każdej zmianie adresu.

Pomogłem ? Licze na + :)

 

sygna0404.jpg

Opublikowano

a ja znów mam taki problem :

tak jak ktoś mi napisał że muszę wkleić te 4 pliki do folderu z chińskim metinem, to tak zrobiłem.

ale teraz zamiast błędu LOG nawet nie mogę wejść do gry tylko wyskakuje mi błąd

- LoadLocaleError(locale/hongkong/locale_game.txt)

można coś z tym zrobić ?

Opublikowano

@Ziareq a masz spatchowanego metina czy nie bo mi sie zdaje ze masz spatchowanego sciagnij sobie z 2007r i dopiero wklej i nie odplaj z metin2 tylko z moda/spolszczenia.

@Ventka no tak ale wiesz neo to nie to samo co kablowka (bo kablowka jest najlepsza ).

Boze, czy ty umiesz czytac?...

Cytat

Prefixy

W nazwie tematu proszę umieścić prefix.

ZAL MI CIE

 

Boze, czy ty nie umiesz zmienic tematu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...