Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Xperia Z1 gdzie za 1 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was ,tak jak w temacie gdzie można kupić xperiez1 w abonamencie oczywiście zależy głównie na tym aby na początek można dostać ją za 1 zł :)

A abonament to raczej max ...(zobaczy sie ) :)

PS:Podajcie link najlepiej.

Opublikowano

Wlasnie w play jest za złotówkę i w plusie tez możesz go wziaść ;) ja miałem z playa ;)

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

Miałeś ? :D

A wiem ze moje aktualne drugie pytanie nieco odbiega od nazwy tematu ale gdzie można kupić Z1 na abonament ale tak żeby opłata początkowa była 1-500 zł max :)

 

A na stronie orange.pl znalazłem ofertę z1 za 1 zł abonament niecałe 150 zł tylko pisze 20,7 mpx aparat owszem prawda ale pisze nad tym ze 1,5 ghz procesor a z1 ma przecież 2,2 ghz ........w ofercie u góry pisze wyraźnie Z1 nie Z i nw ,czyżby błąd na ich stronie ?

Opublikowano

Nie rozumiem skąd takie pytanie do nas. Prawdopodobnie nikt tutaj w orange nie pracuje więc jakim sposobem mamy ci odpowiedzieć? Zadzwoń do nich, napisz to się dowiesz...

Opublikowano

Ale ,
po 1 :wiem pewnie nikt ,nie za bardzo mi się opłaca do nich pisać ponieważ pewnie będe długo czekał na odp.

po 2:możliwe że to błąd

po 3:ale może ktoś wie sporo więcej niż ja i się dowiedział dlaczego tak pisze ;)

 

Dobra raczej już nie ważne pytanie bo weszłem na ich inną ofertę i pisze 2,2 :)

Opublikowano

@REF

I przy okazji kolejne pytanie żeby nie robić następnego tematu bez większej potrzeby.

W orange jest dostępna Z1 w abonamencie 129 zł przy zapłaceniu wcześniej 400zł + i są napisane nielimitowane smsy i poł do wszystkich sieci ,czyli ile bym nie pisał i nie dzwonił to i tak zapłacę tyle samo abonamentu ?

Opublikowano

skoro pisze to tak jest , trudnośc ze zrozumieniem tekstu czy co ?

 

jezu człowieku nie potrafisz sam sobie podejść do salonu firmowego i spytać ? dostaiesz WSZYSTKIE informacje o wiele szczegółowsze niż tu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...