Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEYONCRAFT][SURVIVAL+GILDIE[POLSKIE !][50slot][IS][EVENTY][1.6.4][FAJNI LUDZIE]


VinkleyBat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif Nazwa Serwera: NeyonCraft
Strza%C5%82ki.gif IP Serwera: neyoncraft.yfun.pl

Podstawowe%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.6.4
Strza%C5%82ki.gif Sloty: 50
Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: Wojny Gildi
Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany
Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie
Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie
Strza%C5%82ki.gif Nether: Tak
Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak
Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak
Strza%C5%82ki.gif Pluginy: Potrzebne. 71%Spolszczonych.

Za%C5%82oga.gif

Vixin-Wlasciciel
EliteDj-Mod

Dodatkowe%20Informacje.gif

FOTKI
ranbxy.png

zodw0k.png

5plqo9.png

23wqmub.png

32zuxvs.png

ZAPRASZAMY NA SERWER TO WY GO TWORZYCIE ! PAMIĘTAJCIE SERWER TO NIE WSZYSTKO TO ROZGRYWKA
-----------------------------------------------------------------
SERWER POSIADA DROP PIENIEDZY Z MOBOW I SKLEP W KTORYM MOZEMY KUPYWAC ITEMY !

--------------------------------------------------------------------

TO TYLE JEST TEZ ITEMSHOP KTORY ZNAJDZIECIE NA SERWERZE

---------------------------------------------------

POWODZENIA !!!!!!!!!!

-------------------------------------

IP:NEYONCRAFT.YFUN.PL

 

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

Reklama nie przekonała mnie do wejścia na serwer.

Reklama z generatora. OK.

W dole niepotrzebnie wielkie litery z niepotrzebnymi wyrazami.

Spawn jest niedokończony, nie funkcjonalny i nijaki.

Ten podtekst ''FAJNI LUDZIE'' nie do końca jest prawdą. Po prostu napisał tak aby zwabić (?) graczy.

Nikt Ci nie odpowie nawet sam Właściciel jak wchodzisz na serwer, żadne ''Cześć'' ani nic.

Serwer niczym nie zachwyca.

 

Nie polecam.

 

 

Szukasz pomocy w serwerze Minecraft ?



Napisz na PW, a na pewno pomogę !



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...