Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RPGHealth - Serduszka poprzez expienie !


matrikxpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

RPGHealth

Witajcie !

Chciałbym wam zaprezentować plugin RPGHealth, dzięki niemu możemy powiększać nasze serca hp, poprzez zdobywanie poziomów.

oft0kp.png

Strona pluginu:

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/rpghealth/

Wpierw przejdzmy do pliku config.yml.











xpfrommobs: true
blazexp: 1
cavespiderxp: 1
creeperxp: 1
ghastxp: 1
magmacubexp: 1
silverfishxp: 1
skeletonxp: 1
slimexp: 1
spiderxp: 1
witchxp: 1
zombiexp: 1
endermanxp: 1
wolfxp: 1
zombiepigmanxp: 1
ocelotxp: 1
batxp: 5
chickenxp: 1
cowxp: 1
mooshroomxp: 1
pigxp: 1
sheepxp: 1
squidxp: 1
villagerxp: 1
Witherxp: 50
enderdragonxp: 100
messageonxpgain: true
startinghplevel: 5
xptonextlevel: 15
tiponlogin: true
hplimit: 40
Gracz:
hp: 7
xp: 1.0
xpneeded: 105.0
levellingenabled: true

Przy nazwach potworów/zwierząt, z końcówka xp, ustawiamy wartość doświadczenia jakie otrzymujemy po zabiciu ich.

( xpfrommobs: true ) tutaj włączamy, bądz wyłączamy możliwość zdobywania doświadczenia z mobów.

( messageonxpgain: true ) tutaj ustawiamy czy ma być wyświetlana wiadomość z ilością doświadczenia jaką otrzymujemy po zabiciu danego moba, wygląda to tak:

2dse99i.png

( startinghplevel: 5 ) tutaj ustawiamy z jaką ilością serc zaczynamy gre.

( xptonextlevel: 15 ) tu ustawiamy o ile ma się zwiększać potrzebne doświadczenie do kolejnego poziomu.

( hplimit: 40 ) tutaj ustawiamy ile możemy maksymalnie zdobyć hp.

Jeżeli zaś chodzi o reszte jest to status posiadania gracza, tworzy się on automatycznie kiedy wejdzie dany gracz.

( Gracz: ) tutaj mamy nick danego gracza.

( hp: 7 ) tutaj mamy posiadane przez gracza hp.

( xp: 1.0 ) tu mamy posiadane przez gracza doświadczenie.

( xpneeded: 105.0 ) tutaj mamy, ile gracz potrzebuje doświadczenia do następnego poziomu.

( levellingenabled: true ) tutaj włączamy, bądz wyłączamy możliwość zdobywania poziomów.

Komendy:

( Premissions: rpghealth.hp ) /hp - Pokazuje status twojego doświadczenia, wygląda to tak:

mkcbki.png

( Premissions: rpghealth.gethp ) /gethp <nick> - Pokazuje status danego gracza.

 

Pozdrawiam

Matrikx

704371448266406298964.png

Opublikowano

Spoko na RP/Frakcje

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

a jeśli ktoś zginie to te serca się resetują czy nie?

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

a można zrobić w tym pluginie, że np. każdy gracz ma ustawione o 2 HP więcej i nie powiększa się mu to?

Fajny poradnik, nawet nie pomyślał bym, że takie coś istnieje :D

Leci +

Opublikowano

Raczej nie da rady, ale możesz to zrobić za pomocą skryptu,

on join:

set the maximum health of player to 14 #Tu wstawiasz ilość hp

stop

704371448266406298964.png

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...