Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Skrypt na pracę - zamiennik jobs .


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich ,

 

robię właśnie zaawansowany skrypt "jobs" po polsku, ale nie wiem co dodać ...

 

Więc pragnę Was o to poprosić .. - Co byście chcieli w moim skrypcie ? ;)

 

P.S. Skrypt na forum umieszczę za ok. miesiąc . ;)

Opublikowano

Jobs? Skoro chcesz taki Skrypt zrobić, dodaj bonusy do poszczególnych prac. Czyli np. Drwal na start dostanie skierkę i coś tam... Banalne do wykonania :)

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Na pewno spolszczone komendy. "Prace", a nie "jobs". Najlepiej będzie jeżeli dodasz opcje wyboru w configu. Więcej prac do wyboru. Kilka z nich:

• Górnik

• Drwal

• Rolnik

• Kucharz

• Podróżnik (czym większa liczba kratek, tym więcej monet zdobywamy)

• Zabójca

• Łowca

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Mógłbyś dodać swego typu bonusy np. Istnieje procent szansy na to, że drop z danego materiału, moba itd. będzie x2.

 

PS: Wymyśl też jakieś swoje :D

TigeR PoweR
 

 
 Daj LIKE dla tygrysiaka :3

Opublikowano

Na pewno spolszczone komendy. "Prace", a nie "jobs". Najlepiej będzie jeżeli dodasz opcje wyboru w configu. Więcej prac do wyboru. Kilka z nich:

Górnik

Drwal

Rolnik

Kucharz

Podróżnik (czym większa liczba kratek, tym więcej monet zdobywamy)

Zabójca

Łowca

A jakie mają być kolory ? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...