Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd podczas lączenia się z serwerem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,otóż mam serwer na plikach niesmilaego,clienta używam DivineWorld s2.

I jak zrobiłem ten serwer zalogowałem się wszystko ok,lecz gdy się wylogowałem i zrobiłem reboota bo czyściłem MySQL,to teraz mam błąd podczas lączenia się z serwerem.

Porty w roocie dobre,ip moje z końcówka 100,w sysinstall wszystko ladnie cacy ustawione,wiecie może jak to rozwiązać ??

W syser coś tekigo wyskakuje :

 

 

1123 18:06:17248 :: granny_shared_vbs:
1123 18:06:17248 :: 0: 40
1123 18:06:17255 :: 1: 20
1123 18:06:17256 :: 2: 20
1123 18:06:17257 :: 3: 40
1123 18:06:17259 :: 4: 0
1123 18:06:17259 :: 5: 20
1123 18:06:17261 :: 6: 0
1123 18:06:17261 :: 7: 0
1123 18:06:17261 :: 8: 0

 

 

 

Z góry dziękuje za odp.

Specjalista
Opublikowano

Kolego up sory że take pytanie zadam lecz może to pomoże.

Masz Hamachi włączone. ?

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Specjalista
Opublikowano

Start -> Uruchom

Wpisz : "services.msc"

 

Wyskoczy Ci okienko zwane "Usługi" Szukasz Hamachi klikasz na to 2 razy i wyskoczy Ci taka tabelka,kliknij tam uruchom i powinno zadziałać :)

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Specjalista
Opublikowano

To może spróbuj skopiować serverinfo (root) z clienta panghihinayangmt2 (klient jest w temacie z plikami niesmialego) i wkleić do DivineWorld s2 też do root (podmienić),i zobacz czy bd miał błąd. :)

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Specjalista
Opublikowano

1)

To wpisz w Vb :

 

ifconfig

i sprawdź czy bd twoje ip,jak nie to zmień w sysinstall :)

 

2) Sprawdź czy na clienie panghihinayangmt2 możesz się zalogować do gry,wtedy będzie wiadomo czy problem leży po stronie clienta czy serwera.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Ok,zaraz dam znać.

 

Na cliencie Divine piszę mi:

"Błąd podczas łączenia się z serwerem"

Na cliencie panghihinayangmt2:

Dziwna sprawa poniewaz gdy wpisuje pasy clikam na enter to nawet nie pisze "trwa logowanie" ani nic tylko wywala odrazu do wyboru chaneli

W syser (panghihinayangmt2) mam taki sam błąd co na cliencie Divine:

 

1123 20:43:35740 :: granny_shared_vbs:
1123 20:43:35740 :: 0: 40
1123 20:43:35749 :: 1: 20
1123 20:43:35750 :: 2: 20
1123 20:43:35751 :: 3: 40
1123 20:43:35753 :: 4: 0
1123 20:43:35753 :: 5: 20
1123 20:43:35754 :: 6: 0
1123 20:43:35754 :: 7: 0
1123 20:43:35754 :: 8: 0

 

Pliska pomóżcie :/

Specjalista
Opublikowano

To czyli błąd jest po stronie serwera.

Co robiłeś ostatnio na serwerze ??

Może coś edytowałeś i nie nadałeś chmod-a 777 ??

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Wina leży w item_proto gdyż usunąłeś itemek który jest przypisany do drropu i nie włączy się serwer ale zaraz sie tutaj zlecą wielcy bohaterowie pseudo techników jak to zwykle bywa.. Daj mi tutaj logi z serwa z channeli ch1 i db i auth a jeśli dużo ważą to usuń je i włącz pd nowa serwa i wtedy zrobią się mniejsze :p

Hm jeśli dasz poprzednie item_proto to się serwer powinien włączyć no i wtedy jeśli nie będziesz pamietac jakie itemki usuwasz to najlepiej zapisz sobie bo potem trzeba sprawdzić czy czasem nie ma tego w dropie.

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...