Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaką komendą wyczyszczy w ogół mnie na odległość?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

jeżeli stane w danym miejscu to chce wyczyścić wszystko w dal na 50 kratek w KOŁO mnie, ma to byś koło...

 

bo wiem ze np jest: //hsphere 5 20

to powstaje półkula ...

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

hahaha 50 kratek w bok każdy ale jak chce koło, jezeli ja to zrobie na 0 to sie usunie wszystko .... wiec lipa a ja chce tylko w poziomie to usunac...

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

Komendy w World edicie są tylko do kuli nie ma do plaskiego koła ewentualnie sproboj zrobić /hcyl 0 (ilosc kratek, srednica cylindra)

Opublikowano

Jeżeli chcesz aby było wokół ciebie pusto to /removeabove {odleglosc} lub //removeabove {odleglosc}

Jeżeli chcesz aby było wokół ciebie pusto to /removeabove {odleglosc} lub //removeabove {odleglosc}

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...