Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] G-Strike Black Ops II Zombies "Origins".


Radioś :3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w tym poradniku wytłumacze i pokażę na screenach jak zdobyć G-Strike.

Krok pierwszy:

Zdobyć kamień.
Udajemy się do bunkru przy generatorze nr. 2 i na stole obok MP.40 leżą takie oto kamienie.

1i2oqRr.jpg


Klikamy przy nim "F" aby go podnieść.

Krok drugi:

Musimy napełnić 4 skrzynie rozlokowane w miejscach na których stają roboty.

1. Obok Stamin-Up

W5UeVxd.jpg


2. Niedaleko Pack a Puncha

Qt9mKIH.jpg


3. Za Juggernogiem

VzUa0hf.jpg


4. Przed kościołem

s3YA0j3.jpg



Krok trzeci:

Udajemy się do gen nr. 1 lub 6, i podnosimy ze skrzyni nagrodę którą są "rękawice"

hh8Dj1Q.jpg



Krok czwarty:

Zanosimy nasz kamień do chrzcielnicy w kościele i odkładamy go do niej.

ytuBEwr.jpg



Krok piąty:

Zabijamy zombie w pobliżu używając tylko naszych pięści, w ten sposób "oczyszczamy z brudu nasz kamień przez dusze zabitych zombie".

ImkyVbQ.jpg


Gdy zobaczymy że od zabitych zombie nie odchodzą już zółte promienie podnosimy "umyty" kamień który powinien wyglądać tak:

KBnTxZC.jpg


I zanosimy go tam skąd go przynieśliśmy, czyli na stół w bunkrze przy generatorze numer dwa.
Musimy przy tym uważać, aby nie dotknąć błota które nas spowalnia bo w przeciwnym wypadku trzeba będzie wrócić się podnieśc go i zanieść spowrotem. Dla początkujących polecam jechać czołgiem który zatrzymuje się i chłodzi akurat tam gdzie mamy się udać.

Krok szósty ostatni:

Ponownie zabijamy zombie z użyciem pięści.

 

NCGy6bL.jpg

 

Gdy zabijemy określoną ilość nad stołem pojawi się G-Strike:

MgTrw6K.png



Co on robi?
Działa on jak małpki, czyli odwraca uwage zombie, z takim plusem że po odciągnięciu spada na nie ostrzał artyleryjski, który zabije je nie ważne od rundy.
Jedyny minus to że nie można go używać budynkach i pod ziemią. No i są tylko dwa, ale odnawiają się gdy podnosimy max ammo. Mam nadzieję że pomogłem, pozdrawiam.

Opublikowano

Gabriel cygan wyższa ranga od radiosia :((( (Ja to już pewnie kości mam bo z 2 tyg nie gralem bodajże xD)

 

@TOP

 

"oczyszczamy z brudu nasz kamień przez dusze zabitych zombie" jebłem :D

 

Poradnik przyda się zielonym :)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Gabriel cygan wyższa ranga od radiosia :((( (Ja to już pewnie kości mam bo z 2 tyg nie gralem bodajże xD)

 

@TOP

 

"oczyszczamy z brudu nasz kamień przez dusze zabitych zombie" jebłem :D

 

Poradnik przyda się zielonym :)

 

Haha nie miałem jak tego nazwać, przyda się tobie jak będziemy grali :D

Opublikowano

 

Haha nie miałem jak tego nazwać, przyda się tobie jak będziemy grali :D

Ja już strika dawno składałem B)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...