Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaką kolbę poleciacie dla szturmana...


Naitsabes`@

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja z nemezis grałem po nerfie z a91(na PTE) i nie było takiego odrzutu.

Chba taktyczną nie grales xD

Ja z nemezis grałem po nerfie z a91(na PTE) i nie było takiego odrzutu.

Chba taktyczną nie grales xD
Opublikowano

Ja ogólnie polecam Błyskawicę : P Chyba najlepsza ogółem : )

 

A tak btw . jak myślicie 416-Carabine czy ACW-R i dlaczego aktualnie 416 i m4 jest uznawane za najlepsze? : ) Bo mam Famasa i jest tragiczny.

Opublikowano

Ja ogólnie polecam Błyskawicę : P Chyba najlepsza ogółem : )

 

A tak btw . jak myślicie 416-Carabine czy ACW-R i dlaczego aktualnie 416 i m4 jest uznawane za najlepsze? : ) Bo mam Famasa i jest tragiczny.

ACWR, mam ponad 8k killi carbinem, ale ACWRem nawet bez dodatków grało mi się lepiej. M4 zawsze był popularny, natomiast oceniając co jest najlepsze to za najpopularnijszy uważam AEK-971.

Opublikowano

Aek słaby pan chyba żartuje! A tak xm8 jest bdb bronia z pred,viper,thunder i rds.

                           

Opublikowano

@2up co z tego że aek jest popularny jak jest słaby? ale ok bo już nie na temat dajemy,

@do autora polecam samemu po testować z którą Tobie się lepiej gra :D

pozdro :D

 

Ty grałeś wgl Aekiem że mówisz że jest słaby?

To jest prawie najlepsza broń szturma, może jedynie odstaje od tej na 30 lvl i 416 carbine a po za tymi jest najlepszą bronią dla szturma, nawet bez dodatków jest świetny a co dopiero jak się dodatki powsadza, mały odrzut, duże dmg, szybkostrzelność wystarczajaca, mały rozrzut i słaby?

LOL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...