Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dla Tych Ci Niewiedzmo Jak Odpalic Gordona 1.2.7+ Baypas


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam serdeczne napisze bardzo prosty sposub na bay pas + gordona 1.2.7

w posci nirzej prosze o sciongniecie tych instalek co kolega podal czyli to sys 32 i pay pasa + gca a puzniej robimy tak

najlepiej miec instalke combata nową ze stronki nie czeba ubdatera robić

instalujemy go na dysku C

włanczamy go 1 raz bez haxa

wychodzimy z gry

i przechodzimy do instalaci

najpierw to sys 32 instalujuemy

puzniej baypasa+gca

i teraz zaczynamy

na pulpicie ukarze na sie bay bas i gca

wlanczamy baypasa

usuwamy haxshilda z comata z foldery gdzie mamy gre

dajemy ned

potem setub

włanczamy GCA

ałanczamy CA i dajemy start game i szybko naciskamy w baupasie start

gdzy nam zaczne skakac takie okienko jest git

gdzy włonczy nam sie jusz stronka a hack shild nam sie bedzie w polowie zaczynał

naciskamy ponownie setub w baypasie wtedy przy koncu ladowania hackshilda wyskoczy takie cos pszerwij operacie ponów prube albo ignoruj

dajemy cały czas ignoruj i czekamy

po chwili włancza sie combat z hakiem i pykamy

z gury dziekuje za uwage hax napewno dziala sam na nim gram teraz

wiecej informaci moge podac na gg albo ss

Opublikowano

żal

 

R.I.P 4 U

"Mogę paść na raka z dziesięcioma przerzutami,

Mogę siedzieć pod celą przy planszy z warcabami,

Mogę pomóc bliskim i nigdy ich nie zawieść,

Mogę zdobyć fortunę i komuś ją zostawić..."

Opublikowano

Móglbys podac gg ?

 

dOBRA JUZ nie trzba Jestes boski jak to wymysaliles ;d Znowu jest zabawa ; )) Dzieki

Post 100 Complete

Post 150 Complete

Post 200 Loading

Post 300 ErroR

 

xDDaj [+] Nie zaszkodzi ci ; D xD

Opublikowano

za 1 razem mi latal a teraz cos nie idzie nieotwiera sie strona z gordonem co mam zrobic dam + i 5 prosze o szybka odpowiedz z gory dzieki

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Ja robiłem jak jest napisane i mi nie działa wyskakuje mi błąd i dupa robiłem reinstalacje i mam tak samo dlaczego :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...