Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd Podczas Łączenia Się Z Serwerem ;/


GoToSleep.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I znów Was zamęczam! wink.gif Dzięki, że pomogliście mi poprzednim razem, moglibyście i teraz? (oczywiście 5 i +)

 

Mamy pewien kłopot mianowicie:

 

Sewer działa, wszystko (chyba) odpalone jak należy. Wbijamy się na chińskiego Metina (nasz serwer *) wklepujemy login i passy a tu - Błąd podczas łączenie się z sewerem ;/ (**) Wie ktoś może dlaczego? sad.gif

 

 

(*) - Ma ktoś spolszcznie do chińskiego klienta? Szukam i szukam a na YT jest taki fajny film (**) tylko nie wiem czy dobre IP podaję.. Mam podać swoje z hamachi z końc. .100, bez czy serwera?

 

(**) - W filmie:

To jest ukryta treść, proszę

łączył się przez POLSKIEGO metina do CHINSKIEGO (prywatnego) SERWERA dry.gif

 

Wiem, że trochę zagmatwane toto (moja wypowiedź), ale.. Jeślibyście nie wiedzieli o KTÓRE IP mi chodzi to to, które wklepuje się w tego surę. (Patrz film).

 

Ew. jeśli by to nie był kłopot rolleyes.gif powiedzcie którym klientem wtedy się odpala, tym polskim niepathowanym czy chinskim?

 

Za gmatwaninę przepraszam, pozdrawiam!

 

 

PS. W załącznikach - passy zamazane laugh.giflaugh.giflaugh.gif

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano

Ip hamachi (hosta) - 5.131.255.169

Moje ip hamachi - 5.136.83.107

 

<text zmieniony> Tzn. , że host powinien mieć w mc.txt wpisane IP z końcówką .100 , a reszta nie?

 

@Edit

 

Do tego upa (jeśli byś mógł) weź jakąś mini-instrukcję napisz bo ja nie bardzo kumam samemu co gdzie i jak..

 

@Edit2

 

Moje gg - 7038152

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...