Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2x znaczki GM z nazwą serwera by Wredna


Wredna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1385069440-U247153.png

1385069455-U247153.png

1385069474-U247153.png

1385069494-U247153.png

Znaczki, jak widać są zrobione w trochę innym stylu, niż można spotkać na większości serwerów mt2. Sa bardziej "cukierkowe", rzucające się w oczy. Może komuś taki właśnie układ się spodoba ;-)
Dodatkowo istnieje możliwość dodania własnej nazwy serwera, w pole widoczne na znaczku.

DL:

http://speedy.sh/5KJm8/gm.rar
https://www.virustotal.com/pl/file/19c203ad54a47f224e343cb1f25202f789e095868d5bbf0089abf08de5fd85df/analysis/1385069869/

Paczka zawiera 2 pliki TGA (bez nazwy) oraz plik psd (plik adobe photoshop'a) w którym można edytować nazwę serwera. Istnieje możliwość otworzenia tego pliku również za pomocą programu GIMP.

Gdyby były jakieś problemy lub pytania, proszę pisać.

Opublikowano

Znaczek fajny ale nazwa serwera może się nie zmieścić bo tylko max 5 liter się zmieści np. Nazwa PandoraMT2 by się nie zmieścił albo Balmora .

Specjalista
Opublikowano

Up to zmniejsz czcionkę :P

 

Wredna co to ca czcionka ?

 

Znaczki cudo <3

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Nawet nieźle zawsze cos nowego :)

Tak sie prezentuje w grze 1 żółty bez ruszania wymiarow gm.mse :
13ywzn.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajnie wszystko estetycznie wykonane, oczywiscie Like.

be362f2acc.gif

Gęsty dym zakrył gwiazdy zniknęli przyjaciele,
zostało ich niewiele mniej niż na stole butelek.
~ Paluch

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Specjalista
Opublikowano

Wie ktoś jak usunąć białe tło w Adobe Photoshop CS6 ??

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Znaczki wyglądają kozacko. Zasysam. Bardzo ładna praca. Oby tak dalej.

//

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...