Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] WR sie nie włącza


patryk1095

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj pobralem WR. Wszystko chodziło do dziś. Włączam WR i wyskakuje okienko z GAME START. Widzę że chce pobrac jakieś aktualizacje lecz po chwili pobieranie sie zatrzymuje i wyskakuje okienko.

 

Microsoft visual C++ Runtime Library.

Runtime Error!

This aplication has requested the runtime to terminate it in an unusual way.

Opublikowano

Zainstaluj microsoft Visual C++ Redistributable 2008

nie pomogło. dodam ze wczoraj próbowałem "przyśpieszyc" komputer poradnikiem dot. pozbycia się lagów z MPC Forum.

Opublikowano

nie pomogło. dodam ze wczoraj próbowałem "przyśpieszyc" komputer poradnikiem dot. pozbycia się lagów z MPC Forum.

a możesz dokładniej napisać co zrobiłeś żeby pozbyć się lagów?

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

I po tym pojawil sie ten problem? Nie znam tego poradnika, a na telefonie jestem, wiec jesli cos odinstalowales/zainstalowales to zrob tak jak bylo przed poradnikiem.

Opublikowano

I po tym pojawil sie ten problem? Nie znam tego poradnika, a na telefonie jestem, wiec jesli cos odinstalowales/zainstalowales to zrob tak jak bylo przed poradnikiem.

Też nic nie pomogło.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...