Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Kolejność camp w jungli


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W związku z tym, że mamy nową campę i krótszego smite to jak polecacie robić junglę?

Zastanawiałem się nad dwoma sposobami:

 

Smiteless Blue -> Nowa Campa ze Smitem -> Smite na redzie -> Wraithy -> Gank

Smite Blue -> Smiteless wilki -> Smite Red -> Golemy/wraithy -> gank

 

Jak Wy polecacie?

Opublikowano

Smiteless Blue ---> Nowy Camp ze Smite ---> Wolves ---> Red z Smite ---> Golemy ---> Wraithy ---> Nowy camp ze smite

Smiteless Red ---> Blue ze Smite ---> Nowy Camp ---> Wolves ---> Wraithy ---> Golemy

 

@Po drodze ganki

Opublikowano

Wydaje mi się że to zależy od przeciwnego junglera, bo jeżeli to jest np. lee sin, eve itd. to lepiej zacząć od reda żeby nie mieć counter jungli a jeżeli jest to postać która może zrobić counter jungle lepiej zrobić blue - > red i dopiero inne campy, bo co nam da ta nowa campa jak stracimy blue

Po prostu dziamal ;]

Opublikowano

Ja robie standardowo smiteless blue>wampiry>red>gank>wilki>nowy camp>gank itp. A do ganków jak jakaś linia potrzebuje pomocy lub jest okazja to oczywiście gankuje w czasie robienia jungli(to taki standard)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...