Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zdobyć ramkę i czym płacić ?


DarKenI1990

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie do wszystkich jak można zdobyć lub co zrobić by zdobyć ramkę w League of legend's
I najlepiej jak byście mogli to ze szczegółami opisać i czy można zdobyć je za PZ czy RP ? :)

Opublikowano

Ramke dostajesz pod koniec sezonu (mniej więcej co rok) za osiągnięcia w grach rankingowych.

Dostępne są 4 rodzaje ramek oraz 5 avatarów.

Ramki można było zdobyć za Silver , Gold , Diament , Challenger w grach rankingowych

A avatary za każdą z powyższych dywizji + brąz.

 

Pz zdobywasz poprostu grając normalne gry.

Za każdą gre pewnie dostaniesz z 40pz.

Rp można kupić poprzez sms / przelew itd. Za rp kupisz postacie (które można kupić za 'darmowe' pz) oraz skórki (zmieniaja wygląd lub animacje postaci)

Ceny postaci to: 450 , 1350 , 3150 , 6300.

Co 24h masz bonus za pierwszą wygraną dnia gdzie dostajesz podwójnie pz i pd(pkty doświadczenia).

 

Mam nadzieje, że zrozumiałeś. Jak nie pisz pw bądź w tym temacie ;)

+ League Of Legends.          + San Andreas Multi Player.         + Tibia.                    + Nfs World.


+ Counter - Strike.              + Metin 2.                                   + Mine Craft.           + L4D2 Multiplayer .

Opublikowano

Ramka to wynagrodzenie za zdobytą dywizje w danym sezonie. Za golda jest złota, za platyne platynowe itd. Nagrody za koniec sezonu jak i ramki nie można już nigdzie i nigdy zdobyć (następne inne nagrody i taka sama ramka będą na koniec sezonu 4). Jeśli nie masz 30 poziomu nie możesz zdobywać dywizji

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...