Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Manvia Szuka BetaTesterów oraz YouTuberów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Manvia. Można odświeżać dopiero po 24h...

 

Powiedz jaki to typ serwera. Jak easy / medium to chętnie wbiję :) I odrazu muszę wiedzieć co na starcie dostanę, bo w ciemno nie gram :)

Opublikowano

@Filip : Typ servera to Medium. Maksymalny 140. Expi się w miarę miarę ale też nie za łatwo jak to u innych. Nie ma tak, że w 2dni wbijesz maks :]

 

 

Za każdego 1buga dostajecie dodatkowe SM. Czyli za 1buga macie dodatkowe 15SM. A tak ogólnie to 100sm każdy dostaje co weźmie udział.

PRYWATNY SERWER METIN2 WWW.MANVIA.PL

OTWARCIE: 29.11.2013(PIĄTEK, GODZINA:20:00) - JUŻ DZIŚ!

Klient: http://www.multiupload.nl/56RYOIO8H6

Opublikowano

nie polecam "beta" testy interfejsu chyba nic nie jest zrobione na serwie a oni beta robia, strach pomyslec jak bedzie z official

Bety są po to by wyłapać błędy oraz rzeczy, które trzeba zmienić. A Ty jesteś rudy i odpisz na maila. Administracja jest dobra, miła i pomocna. Mogę polecić serwer jak i do testów jak i do grania na starcie.

You know my name. Not my story. You see my smile. Not my pain. You notice my cuts. Not my scars. You can read my lips. Not my mind.

 

Opublikowano

Jakie czubki, po 1 wierzysz we wszystko co CI sie powie ? jak mozna robic beta testy jak nic na serwie jest jest zrobione ani system ulepszen ani nic i czgu tu robic system ulepszen, a administracja szkoda gadac cieszyli sie jak male dzieci jak wreszcie udalo im sie postawic serwer.

Opublikowano

 

Jakie czubki, po 1 wierzysz we wszystko co CI sie powie ? jak mozna robic beta testy jak nic na serwie jest jest zrobione ani system ulepszen ani nic i czgu tu robic system ulepszen, a administracja szkoda gadac cieszyli sie jak male dzieci jak wreszcie udalo im sie postawic serwer.

System ulepszeń jest i wszyscy Beta testerzy znają ten system. Widzisz Ty do nich nie należałeś ;/

Cieszyłem się bo FreeBSD 10.0 nie jest w wersji stabilnej jeszcze i musieliśmy reinstalować system.A co się okazało, że serverownia nie pracuje w tych godzinach i trzeba było czekać.

PRYWATNY SERWER METIN2 WWW.MANVIA.PL

OTWARCIE: 29.11.2013(PIĄTEK, GODZINA:20:00) - JUŻ DZIŚ!

Klient: http://www.multiupload.nl/56RYOIO8H6

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...