Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ustawianie języka Polskiego w NFS Rivals - poradnik


insane555

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. O to sposób na język Polski(napisy) nawet gdy nie macie plików PL w grze, możecie mieć nawet i chińską grę i zmienicie na PL.

 

1. Wklej pliki do głównego folderu gry(Need for Speed Rivals):

- GDFBinary_pl_PL.dll

- GDFBinary_pl_PL_64.dll

- pliki z folderu "Data" również skopiuj do takiego o tej samej nazwie w grze

 

2. Plik 1.reg edytujemy w notatniku i wpisujemy poprawną lokalizację folderu gry na naszym dysku a następnie dodajemy go do rejestru klikając 2 razy

 

Download:

http://www35.zippyshare.com/v/33253809/file.html

Scan:

https://www.virustotal.com/pl/file/d653b04e858d3bb078390b46899a96f71b762fb29250d5a1ad01861f52df9ee91/analysis/1384975908/

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/caf0d1646a36d2d21c9db209a8115bb2c100aaa1

Dowód:

4737502m.png 4748766m.png 4750814m.png

 

 

wszystko :)

Opublikowano

nie chciałbym negować, ale faktycznie, nie działa ten język.
może dlatego, że dałeś w paczce dwa pliki po ok 30kb, a pełna paczka językowa waży ok. 200 mb ?

@edit
chodzi dokładniej o dwa pliki, czyli :
pl.toc
pl.sb

Opublikowano

Gra została stworzona z tłumaczeniem wybranych języków na "dubbing" a innych na "napisy" w przypadku polski są to tylko napisy i one zajmują tylko tyle.

 

4853245.png

 

Założę się że niepoprawnie edytowaliście plik ".reg" i podaliście nieprawidłową ścieżkę gry. :)

 

 

 

 

Otwieramy w notatniku

Cytat
Windows Registry Editor Version 5.00
 
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Need for Speed Rivals]
"Install Dir"="C:\\Program Files (x86)\\Need for Speed Rivals"
"GDFBinary"="C:\\Program Files (x86)\\Need for Speed Rivals\\GDFBinary_pl_PL.dll"
"GDFBinary64"="C:\\Program Files (x86)\\Need for Speed Rivals\\GDFBinary_pl_PL_64.dll"
"Locale"="pl_PL"
"DisplayName"="Need for Speed Rivals"
 
 
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\EA Games\Need for Speed Rivals]
"Install Dir"="C:\\Program Files (x86)\\Need for Speed Rivals"
"GDFBinary"="C:\\Program Files (x86)\\Need for Speed Rivals\\GDFBinary_pl_PL.dll"
"GDFBinary64"="C:\\Program Files (x86)\\Need for Speed Rivals\\GDFBinary_pl_PL_64.dll"
"Locale"="pl_PL"
"DisplayName"="Need for Speed Rivals"

 

 

6 pozycji do zmiany ścieżki lokalizacji gry.

 

 

mój wygląda tak:

Cytat
Windows Registry Editor Version 5.00
 
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Need for Speed Rivals]
"Install Dir"="D:\\Need for Speed Rivals"
"GDFBinary"="D:\\Need for Speed Rivals\\GDFBinary_pl_PL.dll"
"GDFBinary64"="D:\\Need for Speed Rivals\\GDFBinary_pl_PL_64.dll"
"Locale"="pl_PL"
"DisplayName"="Need for Speed Rivals"
 
 
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\EA Games\Need for Speed Rivals]
"Install Dir"="D:\\Need for Speed Rivals"
"GDFBinary"="D:\\Need for Speed Rivals\\GDFBinary_pl_PL.dll"
"GDFBinary64"="D:\\Need for Speed Rivals\\GDFBinary_pl_PL_64.dll"
"Locale"="pl_PL"
"DisplayName"="Need for Speed Rivals"

 

 

bardzo ważne są szczegóły np. cudzysłów czy ukośnik...
 
 
 
 
Powodzenia! :D

 

Opublikowano

w rejestrze wszystko dodane ok, dubbing angielski zostawiony, napisy polskie zgrane, a po włączeniu nadal black screen i "Przestał działać". jakieś sugestie?

pozdrawiam

Opublikowano

w rejestrze wszystko dodane ok, dubbing angielski zostawiony, napisy polskie zgrane, a po włączeniu nadal black screen i "Przestał działać". jakieś sugestie?

 

pozdrawiam

 

spróbuj odinstalować starego klienta i na nowo pobrać nowego i całą operację zrobić od początku.

graphic.png

76561198162331360.png

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

mnie niestety nie działa a wszytko w 100% zrobione jest dobrze... nadal "przestał działać"

Orginał czy pirat?

 

Spróbuj uruchomić jako administrator.

 

Pobierz najnowszego patcha; uaktualnij sterowniki, NETFramework i DirectX.

f

Opublikowano

Dobrze,

zatem skąd wniosek, o tym iż mam pirata?

Proszę sięgnąć na półki sklepowe za granica Polski, i sprawdzić czy ta gra nie jest dostępna np w UK w języku angielskim.

Wiesz... ja jeszcze wiem co piszę, ale Ty widocznie masz zaburzenie osobowości. Sam popatrz:

 

Mam podobny problem jak kolega Kollassa.

Gra: pirat

Sterowniki: aktualne.

 

Jakieś pomysły?

 

Edit:

 

Reinstall gry i operacji spolszczenia wykonany dwukrotnie.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Sam napisałeś że masz pirata, a teraz się pytasz skąd niby to jest wiadome :P

/topic:

Dość dobry poradnik przydatny dla osób, które nie mają polskiej gry.
W miarę przejrzyście napisane, wszystko w dobry sposób przekazane.

/edit: @TheVolume +1

f

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...