Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] z Sid Maier's Cywilizaction V , nie włącza się.


Natan17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Grałem sobie w Cywilizację V i było dobrze do puki gdy nie odpaliłem Edytora SDK ( WorldBuildera )

Przez dwa dni działał on dobrze lecz ostatnio coś się zaczęło dziać... Edytor nie chciał się włączyć ( Nie odpowiadał ) Kiedy zrestartowałem Steama był on w wersji Angielskiej ( nie wiem dlaczego... Steama mam po Polsku ). Naprawiłem grę i edytor i ok.. działało... Dzisiaj odpalam SDK i : Error... Próbuje odpalić grę i nic, kiedy naprawiałem pliki było to samo. Restartowałem komputer i także nic nie pomagało :(

Postanowiłem zrobić Reinstall gry. Ok gra się zainstalowała... odpalam i JEST W WERSJI ANGIELSKIEJ a Steama mam dalej po Polsku... Po wybraniu na jakim DirectX chce grać to gra się nie włącza ( nie dzieje się nic ) a w SDK dalej jest ten sam Error. Naprawa plików nie daje nic.

 

Wiecie dlaczego tak jest ?

 

 

 

PS. Kiedy używałem SDK to po jego wyłączeniu gra pobierała jakieś Aktualizację ( pobierała się w 2/4 minuty )

 

H.E.L.P !

 

 

Opublikowano

Mówiłem że starałem się Naprawić grę...

 

,,Naprawa plików nie daje nic. "

 

,, kiedy naprawiałem pliki było to samo."

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...