Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4] �KsarowCraft� [FreeBuild] [Ogarnięta Administracja] Otwarcie w tą Sobote. :)


ksantus12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tcEfOdf.jpg

Szukasz przyjemnego serwera, gdzie będziesz mógł odpocząć, dobrzę się bawić, a może też poznać nowych ludzi ?

Dobrze trafiłeś ! Wpadnij do nas na otwarcie ! (2013-11-23, godzina 20:00)

 

 

 

 

 

==============================================================

Informacje

==============================================================

IP: s3.fhmc.pl:28117

Rodzaj serwera: FreeBuild

Ilość slotów: 20, wraz z rozowjem serwera będzie więcej slotów.

Adres forum: Na serwerze :)

Start: W Sobotę (2013-11-23, godzina 20:00)

 

 

 

==============================================================

Same Plusy :)

==============================================================

+ Ogarnięta administracja.

+ Gwarantowany całkowity brak lagów.

+ Ładne budowle.

+ Duże działki

+ Częste eventy i konkursy.

+ System Handlu

 

Mała Notka

Tak jak było napisane wyżej, serwer otworzymy w sobotę, więc chciałem zaprosić na serwer wszystkich ludzi lubiących takie freebuildowe klimaty :). Bo to WY tworzycie serwer i to dzięki WAM on się rozwija. Postaramy się aby ten serwer utrzymał się jak najdłużej, bo robimy go dla was :].

 

 

NyPd7nd.png

 

YfUdLOe.jpg

 

VaBVWWr.jpg

 

qJI9gT5.jpg

 

 

Opublikowano

Serwer zapowiada się zajjjebiście. Zagram na pewno! Tylko mam pytanie? Jest MobArena? Drop ze stone?

=====================================================================================================================================

Opublikowano

Serwer zapowiadał się zajebiście. Szkoda tylko że zapowiadał. Po 15 minutach gry już nie się nie podoba. Obróbka techniczna straszna...

=====================================================================================================================================

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...