Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-Info] Co jedzą małe kulki z rogami? - Czyli wszystko o Poro


Pan Poro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cute_poro_2013-10-04_07-01-21_middle.gif


Poro:


- Nieśmiertelne małe stworzonko podobne do owcy żyjące na Howling Abyss.


- Gdy te stworzonko nakarmi się Poro-Chrupkami (mieć je można jedynie po zaznaczeniu specjalizacji cukiernika), nastąpi ukryta reakcja.


- Kiedy przekarmisz Poro (potrzeba na to 10 poro-chrupek) to one... wybuchną, tak wybuchną! I to siedmioma innymi Poro!


- Można zaznaczać je pingami.


- Im więcej ciastek zje stworzonko, tym będzie większe.



A oto filmik przedstawiąjący m.in. wybuch Poro:




źródło:


http://pl.leagueoflegends.wikia.com/wiki/Howling_Abyss


0tp3.jpg

Opublikowano

Oo beka , nigdy nie wpadłbym na to ,że można je karmić chodź czasami wyświetlała się notatka o tym ,że poro lubi poro chrupki :D

+ League Of Legends.          + San Andreas Multi Player.         + Tibia.                    + Nfs World.


+ Counter - Strike.              + Metin 2.                                   + Mine Craft.           + L4D2 Multiplayer .

Opublikowano

Nie wiedziałem o tym, że może wybuchnąć:D Lol ;p

Reszte od dawna wiedzialem.

Za bardzo się to nikomu nie przyda, ale ciekawostka jest xD

Opublikowano

Nie wiedziałem o tym, że może wybuchnąć :D Lol ;p

Reszte od dawna wiedzialem.

Za bardzo się to nikomu nie przyda, ale ciekawostka jest xD

No wiem wiem, po co to komu. Jedynie pobawić się można.

Ale ważna jest informacja :)

0tp3.jpg

Opublikowano

Really? Przecież takich tematów było już kilka po co kolejny? -_- Jeden temat wystarczył każdemu, żeby się o tym dowiedzieć więc po co x taki sam temat?

E6c9g1v.gif



Opublikowano

Really? Przecież takich tematów było już kilka po co kolejny? -_- Jeden temat wystarczył każdemu, żeby się o tym dowiedzieć więc po co x taki sam temat?

Możesz podać link do tematu na mpc o takiej treści? Ja szukałem i nie znalazłem.

0tp3.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...