Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie][Ankieta]Jaki chciałbyś serwer? By powstał dla Ciebie. Wybierz swój ulubiony i dodał coś własnego.


Jaki chciałbys serwer?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki chcia?by? serwer?

    • Survival+ Plemiona|Gildie (Plemiona to taki mój pomys?:D)
    • PvP
    • Skyblock
      0
    • FreeBuild
    • Autorski- Pisz w komentarzu pomys? :D
      0
    • Jaki? inny? Pisz w kom!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam do użytkowników MPC Forum takie pytanie. Ponieważ chciałbym zrobić serwer lecz nie wiem jaki, może wy w ankiecie wybierzecie?

Chyba że:
Masz pomysł na taki własny serwer? Napisz w komentarzu, dobry pomysł po powstaniu serwera nagrodze OP'ami itp...

 

 

baner3m.jpg

Opublikowano

Ja bardzo chętnie zagrałbym na jakimś dopracowanym MineZ albo Real-Life xD

Real-Life na taki serwer potrzeba ekipy do budowania i pomysłu :D

Możesz zrobić serwer pvp z modami

Niezbyt znam się na modach:/

 

Pvp, ale z ciekawymi pluginami.

Jak rozumiesz pojęcie z ciekawymi pluginami? rozpisz się proszę.!: )

Mini Games lub PvP

Tych "Minigames" jest już zbyt wiele, bym był za PVP

@Ref

Wiadomość dla osób głosujących:

Temat będę odświeżał 3 dni, potem serwer z największą ilością kom lub na Ankiecie wygrywa !

Pozdrawiam.

baner3m.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja bym pograł na survival+plemiona.

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

Moim zdaniem przydałby się w końcu jakiś dobry serwer FreeBuild. Masz okazję na zrobienie takiego serwera :)! Zbliżają się święta myślę że w święta trochę nie klimatycznie jest iść się klepać dla mnie lepiej pobudować. Na serwerze panowałby wtedy świąteczny nastrój i myślę że z ogarniętą administracją oraz świątecznym nastrojem na serwerze miło spędzałoby się czas. Życzę powodzenia! Aaa i jeżeli szukasz kogoś do ekipy to jestem bardzooo chętny! (PW)

Pozdrawiam,
~ItsComandos :)

=====================================================================================================================================

Opublikowano

Survival + Gildie + Lekki RPG na modach :) Nowe biomy, uzbrojenia, lochy z bosami etc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...