Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Animowana Familiada w okienkach (Kontrolowana!)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Potrzebuję zrobić prostą(Tak mi się wydaje) aplikację w Visualu(Okienkową) na zajęcia w szkole.

Ma to być familiada:

-Na projektorze wyświetlana jest tablica "podobna" do Familiadowej (W oddzielnym oknie, na "drugim pulpicie")

-Na monitorze ukrytym mam okienko sterujące(Zmień punkty, Dźwięk, pokaż odpowiedź)

 

Jest to na przedstawienie, więc wiem jak będą podawane odpowiedzi i jak będą dodawane punkty, więc na razie mogę zrobić np. 1 przycisk do zmiany punktów i dobrej odpowiedzi(Idzie "bipnięcie" i wykonuje się wcześniej ustalona animacja GIF w okienku windowsowym), 1 przycisk od złej odpowiedzi. Potrzebne mi będzie jeszcze coś w rodzaju !APPLAUSE! pokazującego się na cały ekran.

 

Podsumowując:

-Potrzebuję zrobić aplikację która będzie mi zatrzymywać i pozwalać kontynuwać(W stylu checkpointów) daną animację z innego monitora.

 

 

Czy jest możliwa czyjaś pomoc?

 

P.S.

Korzystam z tych pomocy:

http://www.vcskicks.com/csharp_animated_gif.php
http://www.vcskicks.com/animated-windows-form.php
02758850976702993171.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...