Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

---==ElegiaCraft==--- [Survival + Frakcje + Fast Exp] [ItemShop] [Gildie za kase!] [30 LVL W 1MIN] [40 SL] [Duży drop] NO-P


MarceloSSG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cytuję z tytułu: "

[30 LVL W 1MIN]

"

 

Możesz mi powiedzieć, co to da, że w 10 minut masz max. zaenchantowany miecz? Czy dzięki temu nie będzie tak, że będzie nudno, bo każdy będzie miał tak samo? 0 starania o cokolwiek...

Opublikowano

Cytuję z tytułu: "

[30 LVL W 1MIN]

"

 

Możesz mi powiedzieć, co to da, że w 10 minut masz max. zaenchantowany miecz? Czy dzięki temu nie będzie tak, że będzie nudno, bo każdy będzie miał tak samo? 0 starania o cokolwiek...

 

Bo to bardziej chodzi o klepanie się z innymi przejmowanie niszczenie baz i wgl.

Jak ktoś ma mało czasu to może szybko zdobyć eq i poklepać się, a na innym serwerze będzie musiał grać 4 dni bo nie ma nie wiadomo ilu godzin wolnych, żeby grać na kompie

 

Napewno tnt niszczy obs i wode?

 

Tak na 100% niszczy. Wózki TNT też niszczą obsidian ;)

Opublikowano

Serwer slaby usunelo mi 5/2 4 koxy i prot 4 bo nienapisali RESTART ZA 1 TYLKO RESTART ZA 2 I mi usunelo -,-

Opublikowano

Serwer slaby usunelo mi 5/2 4 koxy i prot 4 bo nienapisali RESTART ZA 1 TYLKO RESTART ZA 2 I mi usunelo -,-

 

Pisałem restart za minute i jakoś nikomu nic nie znikło...

 

f5

Opublikowano

Podasz ip numeryczne?

BEZNADZIEJE YOUTUBERZY I VIPY LATAJĄ NA PVP I NIE MOŻNA WALCZYĆ!

 

YouTuberzy mają fly VIP'y nie mają!

 

Nie da się latać podczas PvP bo jest zabezpieczone! Co najwyżej double jumpl!

Opublikowano

stary nie wciskaj kitu.. wgrałeś plugin, który to "zabezpiecza", a na pewno w praktyce nie sprawdziłeś tego... to psuje całą rozgrywkę na serwerze

 

Po pierwsze nie plugin tylko dodałem opcje do Anty Log'a

Sprawdziłem to i mi kitu ty nie wciskaj...

Tylko YT ma fly a na PvP ma zakaz używania tego

PS i jest to zabezpieczone

Opublikowano

Serwer postawiony przez jakiegos dzieciaka. Ciągłe resety nie da się grać spadam stąd.

Opublikowano

Serwer kompletne dno

 

Nieogarnięci Admini

SuperVipy które stają się w 5 sekund adminami (Bo kasa musi się zgadzać)

Admin teleportuje zwykłych graczy do SuperVipów bo chcą się poklepać

Admin rozdaje itemy

Wrzucanie graczy do wiezienia bez powodu

Restarty serwera co pare sekund

 

 

 

Chyba niezachęciłem was tym postem do grania na serwerze

76561198169567059.png

Opublikowano

Serwer kompletne dno

 

Nieogarnięci Admini

SuperVipy które stają się w 5 sekund adminami (Bo kasa musi się zgadzać)

Admin teleportuje zwykłych graczy do SuperVipów bo chcą się poklepać

Admin rozdaje itemy

Wrzucanie graczy do wiezienia bez powodu

Restarty serwera co pare sekund

 

 

 

Chyba niezachęciłem was tym postem do grania na serwerze

 

Nikt nikogo nie tepa! Nikt nie rozdaje itemów! Nikt nikogo nie wrzuca! Restartów praktycznie w ogóle nie ma!

Opublikowano

MarceloSSG to albo robisz z siebie debila, albo jesteś nieświadomy tego co się dzieje na serwerze. Administratorzy / Budujący (jeden z nich ma nick na G oraz Bartuss czy jakoś tak) grają na równo z graczami (kolegami) rozdają im itemy, robią bazy, pomagają w niszczeniu innych frakcji. Serwer zszedł na psy. Polecam regularnie sprawdzać ich logi.

ezgif.com-add-text1ee3bf.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...