Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ravia.Eu Sura WP - jakie eq/bony na grote


JaTylkoSciagamC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, nie wiedziałem gdzie napisac ten temat - czy tutaj czy w serwarach prywatnych - napiszę go tutaj.




Gram na serwerze Ravia.eu (POMPA!)



Chce expic normalnie w grocie, jakie eq/bony polecacie!



Sura WP:



75 Sura WP


- Ostrze: P


- Strach: P


- Rozproszenie: P


Reszta: M1 (brak zbrojki!)




Eq:



Stal +8 (5b) (KD+5) (1,5K HP, 15 sztyle, 15 strzały, 10 dwuręka)


Truta +9 (5b) (KD+5) (32śr, 20 mistyki)


Lwia Tarcza +9 (5b) (NNO, 10 blok)




Reszty eq posiadam, lecz mam zamiar wymienic (najlepiej zrobic w DT bo mam 8 kont po 40 lvl). Takze powiedzcie mi jakie eq mam robic na +9 i jakie bony tak na oko wbijac (w miare mozliwosci, i zeby nie wydac przy tym 2kkk~).




75 Buff:


- Pomoc: G1


- Błogo: G1


- Odbicie: G1



Brak eq z intem.


Opublikowano

Błogo na p + full int.

W grocie i na wyżynie działają bony na diabły więc full diabły. Na strzały ile dasz rady, nno, blok i 20% złota się przydaje.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Do groty musisz zrobić na diabły w hełmie, branzie najlepiej jak będzie w niej jeszcze 10% do pż, kolczykach oraz w tarczy dobrze jak by było w niej wtedy blok ciosów albo int dodatkowo no i oczywiście nno, oraz bon na strzały w butkach, naszyjniku, kolczykach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...