Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Kto zdobędzie tytuł S.K.I.L.L Alistar 2013?


Ravgor.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

225295782bb54fb757522b9f74fbb1.jpg

 

Electronic Sports League (ESL) oraz Gameforge zapraszają na S.K.I.L.L. Allstars Cup 2013 - imprezę, na której można wygrać nagrody pieniężne o łącznej wartości 1000€!

Należycie do najlepszego klanu w S.K.I.L.L.? Znacie na pamięć wszystkie mapki w trybie Blasting i jesteście zgraną drużyną? W takim razie mamy dla Was dobre wieści: 24.11.2013 ESL organizuje w kooperacji z Gameforge zawody S.K.I.L.L. Allstars Cup 2013!
4 niedziele - 4 rozgrywki plus finał
Od 24.11. do 22.12. w każdą niedzielę będą odbywały się rozgrywki pucharowe, podczas których będziecie mieli okazję zdobywać punkty dla Waszego klanu. Ilość tych punktów zadecyduje o tym, czy znajdziecie się w gronie 8 drużyn, które zmierzą się w wielkim finale o tytuł czempiona.
Nagrody pieniężne o łącznej wartości 1000€
Co tydzień pierwsze trzy miejsca wygrają sprzęt firmy ROCCAT:
1. 5x ROCCAT Kone XTD
2. 5x ROCCAT Savu
3. 5x ROCCAT Sense Meteor Blue
Finaliści nie będą jednak walczyć tylko o tytuł lecz także o bardzo wyjątkowy prezent pod choinkę: trzy najmocniejsze klany zgarną łącznie 1000€!
Najważniejsze informacje
24.11.2013: Pierwsza tura rozgrywek
01.12.2013: Druga tura rozgrywek
08.12.2013: Trzecia tura rozgrywek
15.12.2013: Czwarta tura rozgrywek
22.12.2013: Finał
Mecze będą się odbywać w składzie 5/5 w trybie Blasting na mapkach Power Station, Desert Camp, Station, Missile i Satellite.
źródło:

1386361287-U962219.png


By Maxio.


Opublikowano

turniej zle zorganizowany z tego wzgledu ze jesto on na punkty, i jesli 24 wygra eazzy, vintation albo wolfpack ew TeamGROM to moga oni wziasc udzial w kolejnej czesic, przez co bd kilka teamow w zaleznosci od farta ktore bd ciagle zdobywac nagrody za eliminacje ;/ albo ja czegos nie doczytalem ;)

b421ea0bef5eb630m.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...