Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mysz (do 300 zł), klawiatura (do 600 zł), podkładka (do 100 zł).


BlackT3RROR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.
Czy możecie mi polecić jakieś konkretny, gamingowy zestaw (oczywiście rzeczy mogą być oddzielnie), a konkretniej myszkę gamingową do 300 zł, klawiaturę gamingową, najlepiej podświetlaną do 600 zł, ceniącą się podkładkę do 100 zł.

Myślałem ogółem o Razer Naga 2014 oraz o Razer BlackWidow Ultimate Stealth. Podobno bardzo dobre podzespoły, które są idealne dla graczy. Nad podkładką myślałem od QPADA.

Opublikowano
Opublikowano

 

twoje propozycje są jak najbardziej dobre, lecz gdy kupuje się razera przepłaca się za markę (wcale nie mówię że są gorsze :>)

 

Od siebie polecę

 

klawiatury:

http://www.morele.net/klawiatura-logitech-gaming-keyboard-g510-294641/

trochę droższa lecz jeżeli podobają ci się tego typu klawiatury

http://www.morele.net/klawiatura-mad-catz-s-t-r-i-k-e-5-mcb43108n002-540825/ 

lub tego blackwindowa którego podałeś, to chyba 3 najsensowniejsze klawiatury w tej cenie

myszki:
//edit podkładka ładnie wyglądająca dobra:

 

Ogółem OK, ale jedyne, co mnie zainteresowało, to myszka Roccat Kone XTD. Czy porównywalnie Roccat jest lepsza marką niż Razer?

PS. Ta podkładka ma negatywną opinię ze względu na materiał, bo podobno się ręką obciera i zalecają grać we frotce.

Opublikowano

Podkładka QcK Heavy od Steelseries

http://www.morele.net/podkladka-steelseries-qck-heavy-134865/

+ Gruba.

+ Mocno przylega do płaskiej powierzchni.

+ Bardzo dobra do każdego rodzaju myszek.

- Brudzi się.

Myszka R.A.T. 7 od MadCatz

http://www.morele.net/mad-catz-cyborg-r-a-t-7-294709/

+ DPI

+ Dobra kompatybilność z podkładką QcK jak i każdą inną powierzchnią.

+ Dużo przycisków

+ Możliwość zmiany pozycji elementów w myszce

+ Precyzja najlepsza dla snajpera, jest taki magiczny przycisk.

- Cena

- Ciężko się przyzwyczaić do śrubki po boku myszki.

 

O klawiaturach nic nie wiem, ale szukał bym coś z mechanicznymi przyciskami.

 

EDIT:

Poczytałem troszkę i mam klawiaturę mechaniczną podświetlaną, tak jak chciałeś..

 

Czerwona

 

http://www.morele.net/klawiatura-qpad-mk-85-pro-gaming-mechanical-keyboard-cherry-red-red-led-gklqpmk85-547953/

Niebieska

 

http://www.morele.net/klawiatura-qpad-mk-80-pro-gaming-mechanical-keyboard-cherry-blue-blue-led-gklqpmk80-547952/

76561198090890807.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...