Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Publikacja] IGE NETWORK EX702 PREMIUM |20x 50x 200x 500x| 24/7 LONG TERM start 1 Grudnia


Eron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beta.png



 

line.png

ige.png
EX702 Mu Online Network


 

line.png



International Gaming Evolution adapted its name in late 2012. We were strictly a private community until we took over Zentinial Entertainment. We are a group of people that live and breathe Mu Online. We launched with fresh databases late 2012 and had many hurdles that ended up killing the network. All resources were depleted and momentum diminished, however three of us never gave up. IGE is now owned by Auroraz and operated by Alucard and Athenrye. We are three players that create wonders that make Mu Online a rather old MMO into something that is just spectacular to present to the community. We are living examples of leadership, determination, precision, passion, and execution. IGE was born in a basis that all servers are strictly FREE to play. Since the team has started developing and configuring Mu Servers we have gained such great allies, friends, foes, and players. We may not have the best of timing however we aim to please all mu enthusiasts out there.

IGE is not for the average player, but the experienced player. IGE Mu Servers aim to indulge players who want to experience Mu Online in a different angle;, players who enjoy PVP, players who like challenge, players who will adapt to new builds, players that enjoy being part of a team, players that enjoy being part of a revolutionary community. Although we host four servers each of them are unique and configured to the last detail. We have been learning and adapting to our players for the past year and it is now again time to shine.

IGE is proud to present our latest and greatest EX702 Mu Online servers. We are currently making sure that our entire configuration is working properly and accurately. We have spent long hours tweaking and configuring the server to make it as enjoyable as it can and we are not even done yet. The MU Online scene has been changing drastically and with a smaller player base we have to please in order to gain some of the highest ranks.

line.png



LAD.png
EXP: 25x - Drop: 20% - Max RR: 40 - RR Style: 400 Stat Points / RR

ZAD.png
EXP: 50x - Drop: 20% - Max RR: 40 - RR Style: 300 Stat Points / RR

EAD.png
EXP: 200x - Drop: 25% - Max RR: 100 - RR Style: 400 Stat Points / RR

AAD.png
EXP: 500x - Drop: 30% - Max RR: TBD - RR Style: TBD Stat Points / RR




line.png


Screen Shots
screen1.jpgscreen2.jpgscreen3.jpgscreen4.jpgscreen5.jpgsceren6.jpgScreen_11_13_23_44_0000.jpgscren7.jpg



line.png



Links

Main : IGE PORTAL
Lilith : Server Here
Zentinial : Server Here
ETX : Server Here
Aurora : Server Here

Do you want IGE MU Client EX702 WITH SOUND - EX702 WITHOUT SOUND ?



line.png

Which Server Will You Choose?



line.png

 

Serwer obecnie w Fazie beta testow. Oficjalny start 1 Grudnia 2013. Do uruchomienia klijenta konieczny jest patch dostepny na forum,


w zakladce Server Info. Aby uruchomic klijenta Niezbedne jest posiadanie najnowszej wersji Microsoft Visual C++ Runtime, oraz Uaktualnione
Visual Studio. W razie problemow piszcie na forum servera, w polskiej sekcji. Pozdrawiam, do zobaczenia na serwerze ;D

Opublikowano

Zapraszam wszystkich do sprawdzenia sobie juz teraz. Beta jest otwarta, Testy odbywaja sie na serverze Zentinial. Kazdy moze regnac sobie konto, pobrac klijenta i zobaczyc co i jak. Dropy / ustawienia. Serwer jeszcze nie ruszyl, zawsze mozna cos dopracowac.

Opublikowano

serwer nie jest polski ale jest polski support. rr style to znaczy ze jest resetowy, xxx pkt za rr(stats kasowane)

Opublikowano

Mi niestety wyskakuje błąd Cannot find 'MSVCP110.dll'. Please ,re-install this application.

Próbowałem Reinstalować, ściągać no sound i pache co są dostępne, kombinowałem tez z framework, diretx i C+++. I dalej nie działa.

Ma ktoś na to rade bym mógł sobie zagrać na tych testach a nie wyskakiwał mi ten błąd?

Pozdrawiam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

blad MSVCP110/MSVCP100.DLL jest spowodowany przestarzalym visual studio I visual c++ runtimes. jak nie chce ci Sie szukac konkretnego, zrob windows update. jezeli dawno lub nigdy tego nie robiles najpewniej bedziesz musial uruchomic update kilka razy

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na serwer, posiada on 4 unikalne pod serwery, każdy znajdzie coś dla siebie, config jest autorski zrobiony przez grupę IGE, także proszę nie pisać że dmg za mały, jest to specjalny zabieg dla balansu postaci, jest kilka niedociągnięć jednakże admini starają się to poprawiać jak najszybciej, od siebie polecam serwer Aurora, jest już kilkanaście postaci na RR, sam chętnie pomogę każdemu nowemu, serwer jest unikalny, przekonajcie się sami

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...