Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wgrywanie plików Grayst/Almantia na inne pliki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wgrywalem już na terenzo które maja freeebsd 9.1 i były błędy w masznie i wogóle mogłem się połączyć z navi filezillą ale jeżeli chodzi o odpalanie to było ciezko więc na czym najelepiej to psotawić .. ?

Opublikowano

Bez różnicy, ale dwójka chyba bardziej odbugowana.

Mam tam 2 party i jak pobiorei wpakuje do 1 winraru czy folderu to się złączą czy jak xD? czy tym programem dzielenie i łączenie bd musial robić ?

Opublikowano

Mam tam 2 party i jak pobiorei wpakuje do 1 winraru czy folderu to się złączą czy jak xD? czy tym programem dzielenie i łączenie bd musial robić ?

Wsadzasz oba party do jednego folderu, zaznaczasz oba i 'Wypakuj nazwa_plikow..../'

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Wsadzasz oba party do jednego folderu, zaznaczasz oba i 'Wypakuj nazwa_plikow..../'

Czyli po pobraniu 2 partów wypakowuje je do 1 folderu osobno np 1 part najpierw potem 2 tak ?

 

i potem uruchamiam to w maszynie i sysinstall i tam na swoje ip zmieniam i dalej wchodze winsccp i wgrywam almantie .

a i jeszcze jedno czy jak wgrywam np pliki to muszę w maszynie wpisywac tar zxvf ? nazwa pliku_tar.gz ? czy mogę normalnie jak bazę .

a i czy muszę zaznaczać potem foldery jak wgrywam i ustawić priorytet na 777 ?

Opublikowano

2. Normalnie kopiujesz i podmieniasz w FTP.

3. Tak, nadać musisz 777.

Nie bo jakiś koleś mówił że on zawsze w maszynie jak wgrywa te pliki od home itd to że trzeba wpisywać w maszyni cd /usr/home/ tar zxvf nazwapliki_tar_gz .

dobry z niego . . . . . prwada ? czy nie prawda bo sam się glupie .

Opublikowano

Nie bo jakiś koleś mówił że on zawsze w maszynie jak wgrywa te pliki od home itd to że trzeba wpisywać w maszyni cd /usr/home/ tar zxvf nazwapliki_tar_gz .

dobry z niego . . . . . prwada ? czy nie prawda bo sam się glupie .

A w jakiej formie masz pliki Grayst? Masz katalogi home, poland, itp?

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

A w jakiej formie masz pliki Grayst? Masz katalogi home, poland, itp?

A oto błąd od 14 nie moge tego naprawić wystepuję on na plikach terenzo/ derin

 

CO JEST KUR... GRANE !!!!

 

erya.png

Opublikowano

złe hasło w configach masz zamien root na mt2 i hasło jest tam funny czy jakos tak pewnie na mt2!@#

 

HOSTNAME: auth
CHANNEL: 1
PORT: 38592
P2P_PORT: 19999
DB_PORT: 15000
DB_ADDR: localhost
TABLE_POSTFIX:
ITEM_ID_RANGE: 000000001 000000002
PASSES_PER_SEC: 25
SAVE_EVENT_SECOND_CYCLE: 180
PING_EVENT_SECOND_CYCLE: 180
AUTH_SERVER: master
PLAYER_SQL: localhost root funn123passX account
LOG_SQL: localhost root funn123passX log
COMMON_SQL: localhost root funn123passX common
LOCALE_SERVICE: germany
adminpage_ip0: localhost
adminpage_ip1: localhost
adminpage_ip2: localhost
adminpage_ip3: localhost
adminpage_password: funn123passX
admin_page_password: funn123passX
MAX_LEVEL: 150
CZYLI TO MAM ZMIENIĆ NA TAKIE COŚ ?
HOSTNAME: auth
CHANNEL: 1
PORT: 38592
P2P_PORT: 19999
DB_PORT: 15000
DB_ADDR: localhost
TABLE_POSTFIX:
ITEM_ID_RANGE: 000000001 000000002
PASSES_PER_SEC: 25
SAVE_EVENT_SECOND_CYCLE: 180
PING_EVENT_SECOND_CYCLE: 180
AUTH_SERVER: master
PLAYER_SQL: localhost mt2 mt2!@# account
LOG_SQL: localhost mt2 mt2!@# log
COMMON_SQL: localhost mt2 mt2!@# common
LOCALE_SERVICE: germany
adminpage_ip0: localhost
adminpage_ip1: localhost
adminpage_ip2: localhost
adminpage_ip3: localhost
adminpage_password: mt2!@#
admin_page_password: mt2!@#
MAX_LEVEL: 150
Opublikowano

a oto kiedy zmieniałem w tych plikach game 1 game 2 game 3 game 4 game 5 game 99 root na mt2 a funn na mt2!@# i muszę powiedzieć że jestem bardzo rozczarowane gdyż wyskakuje mi ten błąd :.



rename syslog to ./log/2013119/syslog.01 : No such file or directory


rename syslog to ./log/2013119/syslog.01 : No such file or directory


rename syslog to ./log/2013119/syslog.01 : No such file or directory


rename syslog to ./log/2013119/syslog.01 : No such file or directory


rename syslog to ./log/2013119/syslog.01 : No such file or directory


rename syslog to ./log/2013119/syslog.01 : No such file or directory


rename syslog to ./log/2013119/syslog.01 : No such file or directory


rename syslog to ./log/2013119/syslog.01 : No such file or directory


rename syslog to ./log/2013119/syslog.01 : No such file or directory


rename syslog to ./log/2013119/syslog.01 : No such file or directory


rename syslog to ./log/2013119/syslog.01 : No such file or directory


rename syslog to ./log/2013119/syslog.01 : No such file or directory



SS



cw1z.png


  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...