Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[dyskusja]BoLowcy nieudacznikami w życiu


Gość Landiago

czy uzywasz bola  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy uzywasz bola

    • tak
      9000
    • nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam piszę ten temat do wszystkich używających programu bot of legends! jesteście zwykłymi chamami i tyle! oszukujecie innych graczy i firmę riot games to jest nie do przyjęcia jak wy się nie wstydzicie!? gdzie macie honor pewnie jak oszukujecie w grze to oszukujecie w realu stoczycie się na samo dno stracicie pracę itp. jak wy tak możecie za grosz pochamowania i moralności... pozdro dla uczciwych strzałeczka

 

i powiedzcie mi jedną rzecz

 

co wami kieruje gdy używacie tego diabelskiego programu? no co?! NO KURWA CO WAMI KIERUJE ?!!?!??!

Opublikowano

Kolo, wyloguj się i tu niee wchodź. SPINASZ SIĘ O CHEATY NA FORUM O CHEATACH... fck logic... i jak tu się dziwić, że w lolu tak obrażają polaków;/

 

Gdy używam bola czuję się fajny, trzymam spację nic nie robię a kile same lecą :)

Opublikowano

@2UP

Wyjdź z podstawówki i kup sobie słownik.

 

@Temat

Cheat jak Cheat

Pomyliłeś forum do obrażania bolowców.

Jeżeli masz dobrego skilla to jesteś lepszy od tego programu.

To cheat który pomaga bo i tak bez głowy nawet z nim daleko nie zajdziesz.

Opublikowano

Ja już dawno straciłem dom, wszystko przepierdoliłem na BoL'a. Smutne.

Jeżeli masz dobrego skilla to jesteś lepszy od tego programu.

Niestety, ale nie będzie.

Gdy używam bola czuję się fajny, trzymam spację nic nie robię a kile same lecą :)

AMEN

Opublikowano

Pomyliłeś forum chyba, bo tu nie obrażamy grup ludzi :P Poza tym to kwestia osobista czy używasz czy nie.

Zaraz w temacie będą wyzwiska, spam dlatego zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...