Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Dodać Nowe Zbroje Królewskie Na Serwer


Qwaq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otwieramy baze danych w naszym privie.

Wchodzimy do player a potem do item_proto

Dodajemy 4 wpisy

11979 - Nowa zbroja Hwang dla Wojownika

11980 - Nowa zbroja Hwang dla Sury

11981 - Nowa zbroja Hwang dla Ninjy

11982 - Nowa zbroja Hwang dla Szamana

vnum: 11979      
type: 2	
size: 2 	
antiflag: 106936	
flag: 1 	
wearflag: 1	
limittype0: 1	
limitvalue0: 50	
applytype0: 8	
applyvalue0: 10	
applytype137: 37	
applyvalue1: 20	
value1: 350	
value3: 24	
value5: 100	
socket0: -1	
socket1: -1	
socket2: -1	
socket3: -1	
socket4: -1	
socket5: -1	
specular: 100	
socket_pct: 3

Tylko vnum i antiflag się zmienia

Antiflag:
Wojownik: 106936
Ninja:  106932
Sura: 106924
Szaman: 106908

Proszę sprawdzić czy działa ponieważ nie mam swojego serwera i nie wiem czy to działa...

Przetłumaczone z elitepvpers.de

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

Koreańskie nie chińskie

Chodzi mi o metka co.kr

Oni mają te tekstury więc powinny być po wgraniu PC z pack

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

bull

A próbowałeś dać PC i item_proto z koreana lub rozpakować PC koreańskie i z niego wyjąć tekstury ??

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Siera a dalbys ten plik Item_Proto i opisalbys dokladniej jak to zrobic? ^^.

[img]http://img641.imageshack.us/img641/2386/mrpacio.jpg[/img]

Jak dostac darmowe smocze monety!! (TO NIE ZART! MOJ FILMIK NA YT!)
[code]http://www.youtube.com/watch?v=uo4oBb5pRV8[/code]

Opublikowano

Nie mam koreana

Wchodzisz w folder pack

I kopiujesz plik item_proto i pc i wrzucasz do metka Pl

Lub robisz tak:

Kopiujesz item_proto koreańskie do pl metka.

Rozpakowujesz PC koreańskie i bierzesz tekstury tych zbroi.

Dodajesz do polskiego PC i pakujesz.

Nie wiem czy to będzie działać.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

A wiec po wrzuceniu do klienta koreanskiego pc ... wogole nie mogę tego nowego "hwanga dla woja", pozostałych wogole nie widzę. Chyba sobie odpuszcze te zbroje. + kr item _ proto widac dmg smiercionosnego itp.

1293557482-U124874.png
Opublikowano

a ja wgralem item_proto i PC.eix z co.kr i normalnie daje defa widze jej ikonke ale niewidze jej na sobie

(Jak komus dziala to niech upnie te pliki dzieki ktorym mu dziala)

Opublikowano

Owszem tekstury trzeba miec z koreanskiego ale ikony nie ;p Wejdzcie w item_list.txt po locale_pl dodajesz tak

11979(TAB)ARMOR(TAB)icon/item/11979.tga

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam pytanie a da sie bez dodawania niczego poprostu zmienic wyglad tych hwangow zwychlych na te ? na spol. ? ; d

AAAAAAA.....

xDxDxD

 

Dajadd.png ~!~

 

18706.png

33626.png

33071.png

30264.png

18477.jpg

33572.gif

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...