Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Naprawa błędu w FreeBSD. Pliki Terenzo.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

 

Instalujesz sb pierwszy raz pliki by Terenzo. wszystko pięknie chodzi. Wyłączas maszyne i po kilku godzinach lub na następny dzień gdy włączas maszyne wyświetla się:

Nov blablablabla sleeping for retry.
Oraz wpisujesz komendę /start potem /stop i na dole pisze db kill 8438 lub coś takiego.

 

Oraz wpisujesz komendę /etc/rc.d/netif restart i wyświetla się /etc/rc.conf not found ?

 

Zeby sie tego pozbyc w naszynie wpisujesz sysinstall

wchodzisz kolejno w

configure -> networking -> nie pamietam 
W pierwszym słupku pisze Ethost

Zmieniamy to na Ethost.home

Wciskamu ENTER i automatycznke w drugim słupku pojawi się home

 

I to na tyle. Ja tak zrobiłem i koniec błędów. Gdy ustawiałem localhost pojawialo mi sie w cliencie blad polaczenia z serwer oraz inne bledy zostawaly.

 

Poradnik wykonany prze ze mnie.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

configure -> networking -> interfaces

 

Tak powinno powinno być co do tutka zobaczymy czy zadziała i już nie będzie błędów ogólnie się nie napracowałeś ale masz +

 

U mnie nadal ten bład

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...