Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Bezpiecznie Wyłączyc A Potem Wlączyc Server


krzysiulek14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem otóż jest w 1 z poradników jak wyłączyć bezpiecznie serwer i mam taki problem

Wpisuje to ./stop następnie logout i wszystko zamykam tak jak w tutku i jak chce włączyć znów serwer to co trzeba wcisnąć we FreeBSD w momencie jak odlicza od 10 ?? bo gdy wcisnę 1 i zaloguję się wpisze ./start(oczywiście Ip mam to samo jak na starcie serwa) to później jakieś core coś tam wyskakuje a serwer nie działa może ktoś pomóc ?

sygnaturametin.jpg
Opublikowano

Aby włączyć należy kliknąć '1'.

Następnie wpisujesz pasy:

root

mcncc.com

Serw musi być dobrze skonfigurowany!!

Potem:

./start

Czekasz az ci się wszystko włączy. Gdy będzie pare razy pod rząd napisane 'Operation...' to serwer jest ON.

 

Pamiętaj żeby grać musisz mieć odblokowane wszytskie porty w programie PortMap!

Kolejnym powodem nie działania serwera może być złe spolszczenie...

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

ja wylaczam tak - ./stop, czekam 3 minuty, logout

a wlaczam: normalnie czekam na podanie paskow podaje, ./start no i czekam 5 minutek

Opublikowano

A jak wylaczyc bo jak wpisuje ./stop i potem logout to mi sie pliki rypia i potem nie chce sie serv wlaczyc bo pisze connect: Network is unreachable albo No such file directory!! HELP

sygnaturametin.jpg
Opublikowano

wpisujesz

./stop

logout

i zamykasz, wybierasz w okienku "Turn Off"

 

najlepiej przeslij screna...

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

nagła zmiana tematu...

logujesz sie na serwie, wpisujesz pasy i tak zostawiasz. (nie startujesz serwa)

Otwierasz Navicat i się bawisz.

Jak skończysz zabawe wpisujesz 'reboot'

No i oczywiście reset!

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

Ja gdy włączam serwer robię tak:

Czekam aż wszystko będzie gotowe

I gdy już jest pisze mi:

de0: link down: cable problem?

Wtedy wpisuję:

/etc/rc.d/netif restart

Póżniej wpisuję:

./start

Czekam ok 2 - 3 minutek żeby wszystko było w porządku.

Gdy jest już wszystko ok to pisze mi w czterech do sześciu linijek:

connect: Network is unreachable

I włączam PortMap i włączam wszystkie porty i gram.

Gdy kończę grę w serwerze wpisuje:

./stop

I czekam aż będzie gotowy do zamknięcia i biore:

Action/Close.../Save state and save changes i biorę OK.

Wtedy serwer zapamiętuje wszystko i się wyłacza i zamykam PortMap.

A WIĘC TAK WŁĄCZAM I WYŁĄCZAM SERWA.

DZIĘKUJĘ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...