Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Gotowy kod do bota trzymającego spację :D.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Tak jak w temacie, szukam bota, który trzyma spację, a ma to wyglądać tak:

 

- wciskam raz spację, bot trzyma ją cały czas, dopóki nie wcisnę jej drugi raz

- wciskam spację drugi raz, bot ją puszcza

 

Czy da się takie coś zrobić? Jest to możliwe?

 

Bawiłem się w tym 2 godziny. Poddaje się. Myślę, że mi pomożecie :D.

 

Prosiłbym o gotowy skrypt / kod czy jak to się tam nazywa, gdyż jestem w tym prawie zielony.

 

 

Za pomoc z góry bardzo dziękuję, oczywiście za pomoc będą lajki :).

 

 

 

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie, pozdrawiam :D.

Opublikowano
While 1
Send("{Space}")
WEnd

inna opcja użyj

send ("{space down}")

send ("{space up}")

ale to może akurat nie działać z twoją klawiaturą , najlepiej do trzymania spacji użyć API windows

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano
While 1
Send("{Space}")
WEnd

inna opcja użyj

send ("{space down}")

send ("{space up}")

ale to może akurat nie działać z twoją klawiaturą , najlepiej do trzymania spacji użyć API windows

 

 

 

Dzięki.

 

Więc tak:

Ten 1 kod działa, ale trzyma spację cały czas. A ja chciałbym, żeby trzymał ją tylko wtedy kiedy chcę. To ma wyglądać tak:

 

- włączam skrypt, nie trzyma on spacji

- naciskam spacje raz, bot zaczyna ją trzymać

- naciskam spacje kolejny raz, gdy już ją trzyma, wtedy przestaje trzymać

 

Dałoby się coś takiego zrobić?

 

Co do tego 2 niestety nawet się nie chce włączyć :D.

 

Co to "API windows"? Ja jestem w tym temacie zielony :P.

 

Ale dzięki, że się starasz pomóc, chęci się liczą.

Opublikowano

dodaj funkcję pauzy , masz przykłady w tutorialach

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

dodaj funkcję pauzy , masz przykłady w tutorialach

 

Pomożesz? Staram się jak mogę, ale mi to nie wychodzi, po prostu nie umiem... :X

 

"AutoIt Error" przy włączaniu :>...

 

Jeśli zrobiłbyś to za mnie byłbym Ci naprawdę bardzo wdzięczny.

Opublikowano

@Down

próbowałem robić tak samo tylko że kiedy ustawisz na {space} to spacja do tego że nie naciska się ciągle to jeszcze wogóle nie działa :)

Opublikowano

Po pierwsze nie pisz post pod postem.

Dostałeś prawie gotowy kod, więc chociaż byś sie postarał go złożyć w całość.

Hotkeyset ( "tu wpisz klawisz", "nazwafunkcji")
Global $dzialaj = False
Func nazwafunkcji()
$dzialaj = Not $dzialaj
If $dzialaj = True Then
send ("{space down}")
Else
send ("{space up}")
EndIf
EndFunc
While 1
Sleep (100)
WEnd

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Opublikowano


#Region ;**** Directives created by AutoIt3Wrapper_GUI ****

#AutoIt3Wrapper_Icon=..\Yellowicon-Easter-Rabbit.ico

#AutoIt3Wrapper_Res_Comment=Stworzone przez Rzadala

#AutoIt3Wrapper_Res_Fileversion=0.0.1.1

#EndRegion ;**** Directives created by AutoIt3Wrapper_GUI ****

 

;PRZYCISKI

HotKeySet("{x}", "start")

HotKeySet("{F6}", "knc")

;PRZYCISKI

 

Global $sendkeys = "{space}", $delay =30 , $state = False

 

#include <GUIConstantsEx.au3>

#include <StaticConstants.au3>

#include <WindowsConstants.au3>

#Region ### START Koda GUI section ### Form=

$Form1 = GUICreate("Form1", 275, 135, 191, 127)

$Label1 = GUICtrlCreateLabel("BOT", 8, 8, 88, 52)

GUICtrlSetFont(-1, 30, 400, 0, "MS Sans Serif")

$Label2 = GUICtrlCreateLabel("x uruchomienie F6 wyłączenie programu", 8, 80, 256, 36)

GUICtrlSetFont(-1, 11, 400, 0, "MS Sans Serif")

GUISetState(@SW_SHOW)

#EndRegion ### END Koda GUI section ###

 

While 1

$nMsg = GUIGetMsg()

Switch $nMsg

Case $GUI_EVENT_CLOSE

Exit

 

EndSwitch

WEnd

 

 

Func setsend() ;od bota

Local $input = InputBox("Klawisze", "space", $sendkeys)

If $input = "" And @error <> 1 Then

MsgBox (16, "Błąd", "Nie wpisałes znaków"&@CRLF&"Klawisze zostają takie jakie były", 3)

Else

If @error <> 1 Then $sendkeys = $input

EndIf

EndFunc ;od bota

 

Func start()

If $state = False Then

AdlibRegister("wysylaj", $delay)

Else

AdlibUnRegister("wysylaj")

EndIf

$state = Not $state

EndFunc

 

 

Func wysylaj()

Send($sendkeys)

EndFunc

 

Func knc()

Exit

EndFunc

ustawiłem na x bo miałem właśnie problem z ustawieniem tego samego przycisku co ma byc klikany ;p

 

Opublikowano

 

Po pierwsze nie pisz post pod postem.

Dostałeś prawie gotowy kod, więc chociaż byś sie postarał go złożyć w całość.

Hotkeyset ( "tu wpisz klawisz", "nazwafunkcji")
Global $dzialaj = False
Func nazwafunkcji()
$dzialaj = Not $dzialaj
If $dzialaj = True Then
send ("{space down}")
Else
send ("{space up}")
EndIf
EndFunc
While 1
Sleep (100)
WEnd

 

W ogóle nie działa ;/.

 

#Region ;**** Directives created by AutoIt3Wrapper_GUI ****
#AutoIt3Wrapper_Icon=..\Yellowicon-Easter-Rabbit.ico
#AutoIt3Wrapper_Res_Comment=Stworzone przez Rzadala
#AutoIt3Wrapper_Res_Fileversion=0.0.1.1
#EndRegion ;**** Directives created by AutoIt3Wrapper_GUI ****

;PRZYCISKI
HotKeySet("{x}", "start")
HotKeySet("{F6}", "knc")
;PRZYCISKI
                                                                                                                                                                                     
Global $sendkeys = "{space}", $delay =30 , $state = False

#include <GUIConstantsEx.au3>
#include <StaticConstants.au3>
#include <WindowsConstants.au3>
#Region ### START Koda GUI section ### Form=
$Form1 = GUICreate("Form1", 275, 135, 191, 127)
$Label1 = GUICtrlCreateLabel("BOT", 8, 8, 88, 52)
GUICtrlSetFont(-1, 30, 400, 0, "MS Sans Serif")
$Label2 = GUICtrlCreateLabel("x uruchomienie F6 wyłączenie programu", 8, 80, 256, 36)
GUICtrlSetFont(-1, 11, 400, 0, "MS Sans Serif")
GUISetState(@SW_SHOW)
#EndRegion ### END Koda GUI section ###

While 1
	$nMsg = GUIGetMsg()
	Switch $nMsg
		Case $GUI_EVENT_CLOSE
			Exit

	EndSwitch
WEnd


Func setsend() ;od bota
	Local $input = InputBox("Klawisze", "space", $sendkeys)
	If $input = "" And @error <> 1 Then
		MsgBox (16, "Błąd", "Nie wpisałes znaków"&@CRLF&"Klawisze zostają takie jakie były", 3)
	Else
		If @error <> 1 Then $sendkeys = $input
	EndIf
EndFunc  ;od bota

Func start()
	If $state = False Then
		AdlibRegister("wysylaj", $delay)
	Else
		AdlibUnRegister("wysylaj")
	EndIf
	$state = Not $state
EndFunc


Func wysylaj()
	Send($sendkeys)
EndFunc

Func knc()
	Exit
EndFunc
 
ustawiłem na x bo miałem właśnie problem z ustawieniem tego samego przycisku co ma byc klikany ;p

 

 

Działa, ale nie do końca. Tzn., jak włączę jakąkolwiek grę; to nie działa. (Np. w notatniku działa normalnie)

 

A właśnie w tym celu chcę tego używać, jako takie małe "ułatwienie" do gry, w której jest ono akurat bardzo ważne.

 

Co w tym kodzie jest źle? Zechciałby ktoś pomóc? :D

Opublikowano
#include <Misc.au3>
$vDLL = 'user32.dll'
$space = false

While 1
if _IsPressed("20" , $vDLL) then
	if $space = false then
	$space = true
	AdlibRegister("Send1",500)
else
	$space = false
	AdlibUnRegister("Send1")
EndIf
while _IsPressed("20" , $vDLL)
	Sleep(20)
	wend
endif
	wend

	func Send1()

	Send("{SPACE}")

endfunc

a tak ?

v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v
 

Opublikowano

Co do mojego kodu ciekawe czy zmieniłeś chociaż klawisz na hotkeyu czy po prostu skopiowaleś, a to co skopiował xman według mnie wciska kilka krotnie klawisz zamiast go przytrzymać- nie chce mi się sprawdzać. Nie wiem czy nie będzie double bo wyskoczyło o przeciążeniu servera.

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Opublikowano

Co do mojego kodu ciekawe czy zmieniłeś chociaż klawisz na hotkeyu czy po prostu skopiowaleś, a to co skopiował xman według mnie wciska kilka krotnie klawisz zamiast go przytrzymać- nie chce mi się sprawdzać. Nie wiem czy nie będzie double bo wyskoczyło o przeciążeniu servera.

Przypuszczam że tego nie zrobił :)

Choć nie sprawdzałem Twojego kodu.

v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...