Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy dam radę w red lesie na metkach ?


brejk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim,

mam pytanie, a mianowicie. Zamierzam moim WP'kiem 65lvl pójść do red lasu na metki, ponieważ potrzebuję pelerynek,pd'ków i rękawic. I mam pytanko czy ogarną z takim eq i skillami :

 

Buffek ok 30%

 

staty :

attack : z ostrzem 706-732

def : ze zbrojką 586 + będę miał wierzchowca 150 def

 

Skille :

Ostrze : G2

Zbroja : G1

Strach : M7

 

EQ:

Hełm: wyzywka +9 bez bonów

zbroja: YY +9 1,5k Hp, 3% szans na odbicie i mniej ważne, kd +3 def

tarcza: lwia +9

miecz: FMS +9 śr 40% i mniej ważne kd potwora i śmierci oby dwa +4

Buty: Ognistego ptaka +7 1k hp, 5% szansa na omdlenie i mniej ważne

kolczyki: ebo +9 bez bonów

bransoleta: srebrna +9

naszyjnik: z niebiańskich łez +9 bez bonów

 

Chodzi mi oczywiście o METIN2.pl serwer Etolin. Proszę mi napisać o to czy ogarnę na metkach

 

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Opublikowano

Cześć wszystkim,

mam pytanie, a mianowicie. Zamierzam moim WP'kiem 65lvl pójść do red lasu na metki, ponieważ potrzebuję pelerynek,pd'ków i rękawic. I mam pytanko czy ogarną z takim eq i skillami :

 

Buffek ok 30%

 

staty :

attack : z ostrzem 706-732

def : ze zbrojką 586 + będę miał wierzchowca 150 def

 

Skille :

Ostrze : G2

Zbroja : G1

Strach : M7

 

EQ:

Hełm: wyzywka +9 bez bonów

zbroja: YY +9 1,5k Hp, 3% szans na odbicie i mniej ważne, kd +3 def

tarcza: lwia +9

miecz: FMS +9 śr 40% i mniej ważne kd potwora i śmierci oby dwa +4

Buty: Ognistego ptaka +7 1k hp, 5% szansa na omdlenie i mniej ważne

kolczyki: ebo +9 bez bonów

bransoleta: srebrna +9

naszyjnik: z niebiańskich łez +9 bez bonów

 

Chodzi mi oczywiście o METIN2.pl serwer Etolin. Proszę mi napisać o to czy ogarnę na metkach

 

Trochę będą ci biły mobki. Wbij do branzolety 10% do pż i wtedy możesz iść śmiało na metiny.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Jak mogę wbić ? Chodzi Ci chyba, że mam kupić, tak ? :D

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Opublikowano

Eh, to lipa. Bo wydałem cały hajs na stal +6 ;s
Chciałem iść na metki do lasu, żeby nazbierać pdki i wbić 68+ lvl

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Opublikowano

Jak widzę takie pytania to mnie ściska. Zamiast pójść samemu sprawdzić, przypominam że to nic nie kosztuje, to on się pyta na forum.

TrollololololololololooO!

Opublikowano

sorry, ale jestem w v2 i nie chcę tracić przepustek na sprawdzanie czy dam radę. A o ile się nie mylę to forum jest od tego aby pomagać ;)

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Opublikowano

Eq jest dosc dobre.

 

Jednakże musisz uważac na driady, bo jak uzbiera sie duza grupka, to przez dystans bd, padał.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Jak mogę wbić ? Chodzi Ci chyba, że mam kupić, tak ? :D

Wbić czyli wybonować. Robisz postacie 20 lvl i ze szkrzyń ucznia masz dodania i zmiany bonusów. I dzięki nim wbijasz bon który wcześniej opisalem.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

@2up: o.O

 

@top:

Dasz rade, ale będziesz musiał się pomęczyć. Nie pójdzie Ci to szybko, będziesz musiał ciągle ubijać driady, odjeżdżać ;)

52287137559562145640.png

Opublikowano

Co do mobów,lajtowo dasz rade tylko będziesz się meczył z innymi graczami (podleci napek bodziak z innego królestwa i lipa)

wkif7r.jpg

Jak to nie regulaminowana? pozdro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...