Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Rozdzielczość, interfejs, co i jak?


WiwciuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Posiadam 18 - 19 calowy monitor, mam kilka pytań:

 

- Czy rozdzielczość ma jakikolwiek wpływ na widoczność / lagi / FPS etc.?

- Jaka rozdzielczość w moim przypadku byłaby najlepsza?

 

Oraz pytanie co do interfejsu:

 

- Jak ustawiacie interfejs grając np. ADC na BOCIE?

Bo można go zmniejszyć (interfejs, minimapę, czat). Podajcie swoje wartości :D.

 

 

Ogólnie:

- Co można zrobić, aby mieć większą widoczność grając od góry?

 

 

Od dołu gra mi się świetnie, czego nie mogę powiedzieć o górze.

- Co zrobić aby temu stawić czoło? :)

 

Dzięki z góry za pomoc, piona! :D

Opublikowano

1. Rozdzielczość ma wpływ na FPS w przypadku tosterów.

2. Jeśli nie grasz na tosterze to natywna rodzdzielczość monitora (najwyższa z dostepnych).

3. Jak ci interfejs przeszkadza to zmieniaj, raczej osobiste preferencje tu decydują.

4. Ustaw wolną kamerę, nie scentrowana na twojego czempiona.

Opublikowano

 

3. Jak ci interfejs przeszkadza to zmieniaj, raczej osobiste preferencje tu decydują.

4. Ustaw wolną kamerę, nie scentrowana na twojego czempiona.

 

3. No i właśnie prosiłbym was o podanie propozycji co do tych preferencji, na jakich ustawieniach interfejsu gra wam się najlepiej itd., bo sam nie mogę się zdecydować.

 

4. Z kamerą też mam problem. Jak gram na zablokowanej, ale od dołu (w nieb.) idzie mi b. dobrze, lecz gdy ją odblokuję po prostu się gubię, nie potrafię jednocześnie skoncentrować wzroku na czempionie i last hitowaniu.

 

Doradzicie coś? :D

Opublikowano

Rozdzielczość na pewno największa, jak masz toster to sobie zmniejsz grafike na najmniejsza, a rozdzielczość na maks, bo zwiększa ona widoczność ( według mnie )

I radze się nauczyć grania na odblokowanej kamerze, bo przy zablokowanej daleko nie zajdziesz.

a cd. Interfejsu, według mnie najlepszy jest taki dość mały, ale żeby dało sie wszystko przeczytać itp.

tumblr_mxoi7xGRA51rzffavo1_250.gif

Opublikowano

Ja też mam nie zbyt fajny monitor "stary" i interfejs mam wszystko minimum praktycznie, jedynie mapę tak by mi pasowało :)

A co do rozdzielczości to ustaw taką by obraz nie był rozciągnięty czy też za krótki.

Opublikowano

Witam.

 

Posiadam 18 - 19 calowy monitor, mam kilka pytań:

 

- Czy rozdzielczość ma jakikolwiek wpływ na widoczność / lagi / FPS etc.?

- Jaka rozdzielczość w moim przypadku byłaby najlepsza?

 

Oraz pytanie co do interfejsu:

 

- Jak ustawiacie interfejs grając np. ADC na BOCIE?

Bo można go zmniejszyć (interfejs, minimapę, czat). Podajcie swoje wartości :D.

 

 

Ogólnie:

- Co można zrobić, aby mieć większą widoczność grając od góry?

 

 

Od dołu gra mi się świetnie, czego nie mogę powiedzieć o górze.

- Co zrobić aby temu stawić czoło? :)

 

Dzięki z góry za pomoc, piona! :D

 

Im większa roździelczość tym lepsza grafika(mogą być lagi jeśli masz słaby sprzęt)

 

Ustaw jak największą,jeśli będziesz miał lagi to zmieniaj ustawienia graficzne textur itp.(wyłącz też v-sync oraz animacje jak i dźwięki)

 

Po prostu odblokuj kamere(u mnie Y) i tak jedź myszką,polecam Ci też ustawić szybkość przewijania kamery wg. Twoich upodobań.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...