Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [ BeauteCraft ] [S/RP] [+ wojny gildi,nowe craftingi,dropy i wiele więcej]


sebastosMC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jest to czysty tekst bez obrazków czy jakiś upiększeń tekstu . Piszę ten temat żeby sprawdzić czy jest zainteresowanie takim serwerem .

Przedstawię tu około 25% moich pomysłów które są w fazie realizacji.Nie udostępnię wszystkich w obawie o skopiowanie :)

To piszemy :

 

Gildie :

 

Koszt założenia gildii to :

10 x TnT

15 x Diamenty

(wydaje się oklepanie nie? ale czytaj dalej)

 

Nieobecność lidera gildi przez 3 dni powoduje jej automatyczne usunięcie.

Nieobecność poszczególnych członków gildii ( jedno dniowa ) zmniejsza jego power o 1 do minimum -10.

Koszt postawienia claima będzie wynosił 10 $ ( będę pisał ten znak ponieważ nazwa waluty nie jest ustalona ).

Każdy kolejny claim będzie kosztował o 5 $ więcej czyli drugi claim kosztuje 15 $.

Koszt postawienia sethome gildii wynosi 100 $.

Jeżeli zginiesz stracisz 3 powera.

Otrzymasz 1 power co każde 5 minut gry.

Maksymalny power jaki może posiadać gracz to 10 .

Minimalny power jaki może posiadać gracz to -10.

Claim obejmuje swoją ochroną teren o wymiarach 10x10x64.

Claimować teren wrogiej gildi można tylko wtedy kiedy jej power będzie mniejszy od ilości posiadanych claimów .

Tnt niszczy teren o wielkości 2x2 ale nie może niszczyć obsydianu.

Obsydian-u nie pozyskamy w sposób znany w minecrafcie ( lawa + czerwony proszek ).

Można go uzyskać kupując go w sklepie ( koszt zostanie dostosowany do metody zarobku ) , można go dropnąć z

moba ( brak szczegółów ) .

istnieje także trzecia możliwość a jest nią zcraftowanie. (przedmioty potrzebne do craftingu nie są ustalone)

Jednak jeżeli ktoś nie ma zabezpieczonej gildii obsydianem i żeby nie był zniszczony w kilka chwil

to szansa na dropnięcie prochu z creepera zostanie zmniejszona i będzie wynosić 50% szans na dropnięcie 1 prochu.

Czyli do zrobienia jednego TnT potrzeba około 10 creeperów.

 

To są najważniejsze informacje o gildiach .

 

Waluta serwerowa :

 

Będzie dostępne kilka metod na zarobek .

Pierwszą będzie sprzedaż przedmiotów w sklepie.

Następną zabijanie agresywnych mobów ( dokładne ilości zostaną dopasowane )

Trzecią i ostatnią metodą będzie wybranie jednej z trzech dostępnych prac :

Kopacz - tylko piasek

Górnik - tylko kamień

Drwal - tylko drewno

Ilość zarabianych pieniędzy zostanie dopasowany biorąc pod uwagę - dostępność,łatwość wydobycia,inne zyski np drop.

Maksymalny poziom do zdobycia w każdym zawodzie to 10 .

Ilość dropionych pieniędzy zwiększa się co każdy zdobyty poziom jednak im wyższy poziom tym więcej trzeba expa.

Zdobycie maksymalnego poziomu zajmie około 2 dni spokojnej gry.

Można wybrać tylko jedną pracę a rezygnacja z posiadanej resetuje zdobyte poziomy w poprzedniej.

 

Dropy ''Nowe'' :

 

Kamień :

- Diament - 0,8%

- Szmaragd - 0,6%

- 1 Expa

 

Nad żelazem i złotem wciąż rozmyślam czy nie zostawić ich standardowo dropiących z rudy.

 

Glowstone :

- Glowstone - 100% szans na wykopanie za pomocą kilofa ( wykopanie glowstone ręką spowoduje wypadnięcie

jasnopyłu )

 

 

Dirt - 0,1% na dropnięcie diamentu | możliwe że nie będzie to zastosowane |

Drewno - 0,2% na dropnięcie diamentu | możliwe że nie będzie to zastosowane |

 

Nowy gracz :

 

Po rejestracji otrzyma on ochronę początkową na okres 30 minut

( możliwość wyłączenia ale nie można już jej włączyć ponownie ! ).

Ochrona początkowa usuwa możliwość ataku nowego gracza przez inne osoby ale osoba która ma ochronę

początkową nie może atakować innych graczy.

 

Osoba zaczynająca grę otrzyma dostęp do jednorazowego kit toolsa a zawiera on :

- kilof,łopatę,siekierę,miecz ( kamienne )

- 10 pochodni

 

Poziom trudności na serwerze to hard więc po wyczerpaniu głodu zginiesz !

 

PvP :

 

Przy randze będzie widoczny poziom , który zdobywacie zabijając innych graczy

( tę samą osobę można zabić 10 razy każdy kolejny nie da poziomu ) .

Jednak jeżeli zginiecie stracicie jeden poziom.

Maksymalny poziom to 500 po osiągnięciu tego poziomu osoba ta otrzyma nową rangę ''Hardcor''

( ranga może ulec zmianie)

Otrzyma także dostęp do specjalnego kit toolsa ( odbiór co siedem dni ).

 

Rada :

Po osiągnięciu maksymalnego poziomu radzę zrobić ss :) .

 

Wylogowanie się podczas 10 sekund od uderzenia powoduje śmierć i ban na 5 minut.

( itemki leżą na ziemi )

 

 

 

 

 

 

 

Dziękuję ci za przeczytanie i zachęcam do napisania opini.

Stworzenie tego serwera trochę zajmie ponieważ dziennie mogę przeznaczyć po 2-7 godzin w weekendy całe dnie : D

Przepraszam za popełnione błędy ortograficzne i stylistyczne.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam sebastosMC

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Ustaliłem rangi :

 

-----------------------------------

PODSTAWOWE

-----------------------------------

Gracz

Dziewczyna / Kobieta

YouTuber

Hardcor

-----------------------------------

PŁATNE

-----------------------------------

Vip

ProVip

-----------------------------------

ADMINISTRACYJNE

-----------------------------------

Moderator

Administrator

Właściciel

 

Lista rang może ulec zmianie ( mogą dojść nowe ).

 

 

Wygląd chatu :

 

[LvL 0] [Nazwa pracy] Nazwa gildii [Ranga] Nick :

np

[LvL 5] [Gornik] xxx [Gracz] sebastosMC : wiadomość

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Prace and serwerem trwają .

 

Pluginy :

|||||||||| |||||||||| |||||||||| |||||||||| - 50%

Mapa :

|||||||||| |||||||||| |||||||||| |||||||||| - 0%

Ekipa :

|||||||||| |||||||||| |||||||||| |||||||||| - 25%

Prezentacja :

|||||||||| |||||||||| |||||||||| |||||||||| - 0%

Fundusze na utrzymanie :

|||||||||| |||||||||| |||||||||| |||||||||| - 100%

rmoiyq.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...