Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4][FB][SV][SG][NP]CraftBest Reaktywajca - MiniGames / SV / FB / SG


lukaszfr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wedlug mnie fajni by bylo jak by na waszym serwerze zawsze byla noc

Uzywajcie Skrypta to bedzie spox :D

Serwer PvP: garnizon.maxc.pl Zapraszamy -> 25/40

Opublikowano

 

Wedlug mnie fajni by bylo jak by na waszym serwerze zawsze byla noc

Uzywajcie Skrypta to bedzie spox :D

 

 

Masz tutaj racje miasto wygląda o wiele lepiej w nocy niz w dzien

Opublikowano

Dlaczego jeżeli jakiś gracz zada 1 pytanie o pochodzenie skryptu sms-shopu natychmiast zostaje zbanowany globalnie na IP?? Czyżby właściciel lukaszfr coś ukrywał na temat pochodzenia tego sms-shopu??

Lukaszfr tym banowaniem tylko potwierdzasz to ze sms-shop jest kradziony bo gdyby nie był to byś nie banował za zadanie 1 normalnego pytania.

Jestem ciekaw co zrobi ta osoba która ma prawa autorskie do tego skryptu na sklep SMS który ukradliście.

 

 

Czekam na twoje wyjaśnienie. A może napiszesz do MPCforum by mnie zbanowali tutaj bym nie mógł nic pisać? Gdybys nic nie ukrywał to byś nie banował.

 

PS.Grafiki do sms-shopu też na początku ukradłeś co potwierdza archiwum stron www.

jjVvjT4.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...