Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Rekrutacja na ts3 Dzisiaj!| Edycja I [ Start 16.11.2013 | 20 slotów | 24/7 | Typ:RedvsBlue


PLRosekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1382717005-U790603.png

Kwadratowa Masakra

Otwarcie: 16.11.2013

godzina 16.00-17.00

godzina 16 wybieranie drużyn

17 otwarcie serwera!

1382717005-U790603.png

KwadratowaMasakra jest to tryb wojny drużyn, także stworzonym specjalnie dla graczy, którzy są najważniejsi.

Znajdziecie u nas system drużyn, aktywną administrację, oraz wiele wiele więcej.

Ip serwera podajemy na pw:

Drużyny Blue Red.

Przy rozgrywce nie ujrzycie czegoś takiego jak lagi, bądź crashe serwera.

Przy starcie jest dość duża możliwość, że będzie parę bugów, więc będziemy wdzięczni jeżeli zgłosicie je na ts'ie bądź administracji w grze. Na początek serwer będzie posiadać 20 slotów.

1382717005-U790603.png

Informacje

1382717005-U790603.png

Jest to serwer Typu KwadratowaMasakra edycja 1.

Whitelist:On

Dodajemy na whiteliste gdy się dostaniecie.

Więc od początku mamy trzy życia na początku.

Obowiązuje zasada gdy stracimy trzy życia banuje nas na 3 dni ale kolega nas może

uleczyć za pomocą komendy /ulecz NickGracza.

Za pomocą komendy /zycia

piszę nam ile mamy żyć

Po zjedzeniu diamentu odnawia nam się 1 życie.

Administracja jest na serwerze 24/7

gdy widzicie jakiegoś cheatera piszcie do najbliższego administratora na przykład

Rosek,Mathev

Ip podamy na pw kiedy się dostaniecie.

Kontakt z Roskiem.

Skype: mt2ojojo

Gadu-Gadu: 46703325

TeamSpeak3: ts3rosek.tsdns.pl

1382717005-U790603.png

Administracja

1382717005-U790603.png

[Root] Rosek

[Root] Mathev

1382717005-U790603.png

1382721822-U790603.png

Po teleportowaniu na spawn, będziemy musieli poczekać 10 sekund, po czym pojawimy się na spawnie.

Wyświetli ci się taka informacja

Za 10 sekund zostaniesz przeteleportowany na spawn.Nie ruszaj sie.

Musimy pamiętać, że podczas teleportacji nie możemy się ruszać, obowiązuje tu także ruszanie myszką.

1382717005-U790603.png

1382722465-U790603.png

Na naszym serwerze obowiązuje drop z stone.

Nie radziłbym odpalać różnych cheatow.

Na przykład nodus,xray.

Nagroda za nodusa,xraya i innych cheatow

PermBan (banip).

1382717005-U790603.png

Video prezentacja:

Niedługo dodamy :3

Wszelkie pytania, propozycje itp. odnośnie serwera proszę zadawać w odpowiedziach.

1382717005-U790603.png

Rekrutacja do Kwadratowej Masakry

1382717005-U790603.png

Wzór Podania:

Wiek: +13 do +20

Nick w mc:

Ogarnięcie:

Skype: trzeba podać

Mikrofon: (bez mikrofonu nie przyjmujemy)!!

TeamSpeak: (Potrzebny!!!) bez teamspeaka nie przyjmujemy

Ile grasz w minecrafta:

Ile czasu możesz spędzić na serwerze: Co najmniej 3 godziny w dniu

Czy nagrywasz na youtube:

Coś o sobię:

Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę:

Zapraszam na rekrutacje ts3 Dzisiaj!!!

Wbijac!!!

Ip ts3:

ts3rosek.tsdns.pl

Wczoraj był nie wypał gdyż lagowało serwer chcielibyśmy od nowa zrobić wszystko

Opublikowano

Wiek: 15 lat

Nick w mc: olinki3

Ogarnięcie: Wyzsze.

Skype: Mam skype ale nie dziala. ( chinczol11 )

Mikrofon: Mam.

TeamSpeak: Mam

Ile grasz w minecrafta: Od wersji 1.1

Ile czasu możesz spędzić na serwerze: 6/7 godzin

Czy nagrywasz na youtube: Nie

Coś o sobię: Mam na imie Patrick, interesuje sie php, html, zaczynam z java.

Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Poniewaz chce z kims w druzynie grac oraz poznac nowe osoby

Pisze za mojego kolege:

Wiek: 13

Nick w mc: XxMrDiaksikxX

Ogarnięcie: Srednie

Skype: adrian.kamaka

Mikrofon: Tak

TeamSpeak: Tak

Ile grasz w minecrafta: od alpha

Ile czasu możesz spędzić na serwerze: 3/4

Czy nagrywasz na youtube: Nie

Coś o sobię: Czesc mam na imie Damian pochodze jestem z Lodzi.

Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Chce poznac wiele osob :D

KONIEC

 

~ REBEKKA

Opublikowano

Nick w mc: Gryphon ~ Ukradli mi premium


Ogarnięcie: No coś tam ogarniam ;p


Skype: ppsiemka


Mikrofon: Jest


TeamSpeak: Jest


Ile grasz w minecrafta: Miałem długą przerwę ponad rok :) ale stawiałem własne serwery w 2010/11 jak jeszcze na serwerach nie było tych "Neo" które nie robiły nic innego poza grifem ;)


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: No myślę 3 godziny ponieważ mam też swoje życie :)


Czy nagrywasz na youtube: Mój głos nie jest do tego jeszcze ideanalny ale planuje zacząć gdy to się zmieni :)


Coś o sobię: Mam 14 lat jestem z Poznania jestem noobem i debilem ;P no i ogółem jest fajnie .


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Ponieważ chętnie pogram z kimś "normalnym"


Opublikowano

Wiek: 14


Nick w mc: TheGamePOLSKA


Ogarnięcie: 10/10


Skype: lubiemaslo11


Mikrofon: Posiadam


TeamSpeak: Posiadam


Ile grasz w minecrafta: Od wersji beta 1.3


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: 3-5h


Czy nagrywasz na youtube: Nie nagrywam


Coś o sobię: Jestem kuba,mieszkam w Lublinie i interesuje się piłką nożna.


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Ponieważ umiem współpracowac i uwielbiam takie servery,chce pograć z ogarnietymi ludzmi


Opublikowano

Wiek: +13 do +20 : 13


Nick w mc: Patrykx77


Ogarnięcie: 10/10


Skype: cs-patryk-mc


Mikrofon: (bez mikrofonu nie przyjmujemy)!! Tak


TeamSpeak: (Potrzebny!!!) Jest


Ile grasz w minecrafta: Już ponad 2 lata


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: Czasem nawet 5 ;D


Czy nagrywasz na youtube: Nie :/


Coś o sobię: Mam na imię Patryk , mam 13 lat . Lubię grać w minecrafta , a najbardziej na takich serwerach ;d


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Nie wiem :P Chce zagrać na takim serwerze , ale żaden nie jest ogarnięty ^^

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

Wiek: +13 do +20


Nick w mc: Boomek


Ogarnięcie:10/10


Skype: macaveli50


Mikrofon: Jest,dobry i firmowy


TeamSpeak: jest


Ile grasz w minecrafta: od beta 1.7.3


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: 3/4 h


Czy nagrywasz na youtube:nie


Coś o sobię: Jestem Michał,mam 13 lat,przestrzegam zasad ortografii,potrafię grać zespołowo,nie grifuję i nie focham się za byle co.


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Jetem kreatywnym budowniczym i mam bardzo duże doświadczenie w minecrafcie. Mimo wieku ogarniam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...