Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co zmienić w moim składzie? Fifa 14


Luuz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to skład włoski niby gra mi się niby dobrze, ale jednak czegoś mi brakuje chcę żebyście mi doradzili co i jak w sensie jakich zawodników zamienić jaką formacją grać itp.
A oto opis:
Formacja: 4-1-2-1-2
BR. Marchetti
PO. Abate
ŚO Ogbonna
ŚO Chiellini
LO De Sciglio
ŚPD De Rossi
PP Candreva
LP El Shaaraway
ŚPO Diamanti
N Palacio
N Giovinco

 

 

Opublikowano

To skład w ultimate team?

Tak, przecież nie ma takiego składu w normalnych meczach...

 

 

Na bramke buffona najlepszy bramkarz w fifie 14 , atak Di Natale + Balo

U mnie Marchetti bardzo dobrze się spawuje i jest o niebo tańszy (nawet okna wyłapuje)

Dziękuję za kom. :)

Opublikowano

Tak, przecież nie ma takiego składu w normalnych meczach...

 

 

U mnie Marchetti bardzo dobrze się spawuje i jest o niebo tańszy (nawet okna wyłapuje)

Dziękuję za kom. :)

 

BR: Buffon

ŚO: Caceres za Ogbonne

LO: Constant

ŚPD: Vidal

PP: Cuadrado

ŚPO: Hamsik

N: Balotelli

N:Tevez lub Di Natale

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Br:Aballati czy jakoś tak ten z Milanu u mnie naprawdę robi cuda

N:Tevez jeśli masz hajs :P

Opublikowano

Br:Aballati czy jakoś tak ten z Milanu u mnie naprawdę robi cuda

N:Tevez jeśli masz hajs :P

 

Mam na razie 23k ale spokojnie zarobie :P A nie lepszy by był Balo lub Di Natale? Mają lepsze tempo i strzały.

Opublikowano

 

Mam na razie 23k ale spokojnie zarobie :P A nie lepszy by był Balo lub Di Natale? Mają lepsze tempo i strzały.

 

Balotelli i Tevez moim zdaniem to dwójka najlepszych napastników z Seria A.

Di Natale ma trochę za mało główek.

Możesz też przetestować Ibarbo.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...