Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nuke - TNT z nieba rozwalające duży obszar.


▒Kiszka▒

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nuke.png

Nie wiesz, co dać np. Vipowi na serverze WG? To już nie problem :D Możesz wgrać ten plugin i gdy gracz posiada określoną ilość monet, może podejść koło bazy wroga i stworzyć tnt lecące z nieba i wybuchające z dużo większą siłą i obrażeniami.

Komenda to /nuke

Permissions: nuke.use

Plugin nie kłóci się w żaden sposób z komendą /nuke z pluginu Essentials.

Config:

#Permission required to use the command
permission: nuke.use

#How powerful the explosion will be (1 tnt is equal to 4 power)
#Be Careful with this setting, it can crash the server if it is too high.
power: 20
 
#Price per use
price: 2000

#Ammount of time in miliseconds untill the nuke will drop (1 second = 1000 Miliseconds)
delaytime: 10000

#First Message that will be displayed
message1: Nuke Inbound!

#Second Message that will be displayed
message2: The Nuke has impacted. A long time of suffering will follow.

1 wiersz to permissions.

2 wiersz to ilość obrażeń.

3 wiersz to ilość pieniędzy potrzebna do przywołania TNT

4 wiersz to w ile sekund ma ono spaść (1 sekunda to 1000, gdyż config czyta w milisekundach.)

5 wiersz to komentarz przed spadaniem

6 wiersz, komentarz po spadaniu.


Download:

dev.bukkit.org/media/files/753/161/Nuke.jar

Skan nie potrzebny, gdyż download jest ze strony bukkit.org

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Kicha plugin jak zawsze na najwyższym poziomie. Jednak vipowi bym nuke nie dał :P

Opublikowano

Wywalona w kosmos cena i można dodawać na wojny gildi. Przydałoby się na klocki z obsydianu.

"Spieszmy się strzelać w scoutów, tak szybko spotują..."

~Placek Plackowski ok. 2013r. n.e.

"Ciekawą rzeczą jest niesłabnąca w Twym wypadku popędliwość oraz libido. To niezwykłe, jak na lewitującą, gadającą czaszkę, ale na wizytę u psychologa w tym wpadku jest już chyba zbyt późno."

Opublikowano

Wywalona w kosmos cena i można dodawać na wojny gildi. Przydałoby się na klocki z obsydianu.

 

cenę można zmieniać, a tak w ogóle nie wywalona w kosmos, bo porównaj 2 servery. Na obu kosztuje to 10.000$. Na jednym stack cobble sprzedasz za 40$, a na drugim za 5$. W ciągu 1 godziny masz z 200 stacków cobble (przy kilofie 5/3/3) to sobie przemnóż. Na każdym serverze jest inaczej :D

MPC Hejter Team Leader

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...