Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KWADRATOWA MASAKRA 5![2DRUZYNY][DEDYK][0LAGOW]1.6.4 START O 20!


MagicznyKrzys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sieeeeeeeeeeeeeeeeeema!

 

Chciałbym Was zaprosić na serwer typu KM5!

Nie wiesz co to jest KM5?

Jest to tryb w którym dzielimy się na 2 drużyny [red oraz blue] Na początku każda z drużyn musi zebrać itemy, które są potrzebne na stworzenie gildi.

Gdy tą gildie się już stworzy, to trzeba zbudować zamek, w którym później będziemy musieli bronić jak i starać się przejąć zamek drugiej drużyny! Na początku będzie pvp wyłączone, lecz potem pvp zostanie włączone.

Gdy pvp będzie włączone NIE MOŻNA ATAKOWAĆ NIEOFICJALNIE drugą drużynę, lecz można się miedzy sobą bić(nie na terenach gildyjnych)

 

Podanie na WL:

Nick:

Wiek:

Dlaczego ty?(rozwiń to)

Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem:

Drużyna:

Potrafisz współpracować:

 

TeamSpeak:ts3.hit-makers.pl:9990

 

OSOBY BEZ MIKROFONU ORAZ NIEAKTYWNOŚCI NA TSIE NIE ZOSTAJĄ DODANE!

 

 

Drużyny:

Red:

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

Blue:

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Macie jakieś pytania? Piszcie pod tematem! :)

 

Pozdrawiam MagicznyKrzys!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick:MrCracKu


Wiek:13


Dlaczego ty?(rozwiń to)Cześć,nazywam sie Filip. Interesuje się sportem i technologia. Uwielbiam takie serwery dlatego chciałbym zagrać. Jestem ogarnięty i miły. Posiadam mikro i ts3. Myśle ze wystarczy.


Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem:Czasu przed kompem dużo spędzam,na serwer poświęce co najmniej 3 godziny.


Drużyna:Niebiescy


Potrafisz współpracować:Tak.

Opublikowano

Nick:Alek747

Wiek:16

Dlaczego ty?(rozwiń to)Ta.

Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem:Też

Drużyna:Tak

Potrafisz współpracować:No

f7dc8f3a258ac745ee343dc830f3b493_1.jpg

Opublikowano

Mam nadzieje że ta kwadratowa masakra się utrzyma,bo inne nie wytrzymują więcej niż tydzień i padają.

Opublikowano

@UP

Jak są robione przez 13latków, które nie dostały się na inne KM to padają (:

 

Skoro mało osób się zapisało, to start serwera odbędzie się jutro... no, szkoda..

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick:Harger

Wiek:15

Dlaczego ty?(rozwiń to):Lubie Mc,Lubie servery Km(każde)Mam duże,Duże doswiadczenie,Jestem dobry w Persfazji :)

Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem:Przykro mi No-Life 6-7 oczywiscie podany przykład soboty :D

Drużyna:Obojętne :D ale red :D

Potrafisz współpracować:Oczywiscie :)

Oczywiscie Ts mam Oraz mikrofon i inne komunikatory :)


Pytanie dokładnie 3 pytania

moge Prosić o Ip>?

Czy dotrzyma mi ktoś na ts towarzystwa?

I jak z Hasłami do pokoi? drużyny red?

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

Nick: rumcajs12


Wiek: 14


Dlaczego ty?(rozwiń to) Lubie server KM, zachęcila mnie prezentacja, mam nadzieje że nie padnie po tygodniu


Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem: 7-8 ( Sobota)


Drużyna: red


Potrafisz współpracować: Tak


Posiadam mikrofon ts,skype


Opublikowano

Nick: Ziom3k666

Wiek: 14

Dlaczego ty?(rozwiń to) , A czemu by nie ? :) nie będę się rozpisywał jak nie chcesz mnie przyjąć to nie przyjmuj ...

Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem: Tyle ile mogę :) (3-6 h)

Drużyna: Ta lepsza :)

Potrafisz współpracować: TAK !

Opublikowano

Nick: VenirPL

Wiek: 15

Dlaczego ty?(rozwiń to): Lubie pograc z innymi, troche pobudowac, pobic sie i zabawe :D

Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem: Z 3h +

Drużyna: Niebiescy

Potrafisz współpracować: Oczywiscie, z rozwinietymi ludzmi ;p

585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

Ip zostanie podane na tsie tak samo będzie z hasłami. Teraz są jakieś randomowe hasła. Czekam, aż więcej osób dobije... Może jeszcze dzisiaj będzie start :)

Potem dodaj ss'y spawn'a, itemki na gildie, zasady, drop itp... :)

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Podanie na WL:

 

Nick: KoVu

 

Wiek:13 ( ale ogar.. nie tak jak inni .. )

 

Dlaczego ty?(rozwiń to) : Czemu ja ? Jestem ogarnięty . Nie griefuje . Nie zabijam bez powodu . Lubie serwery tego typu . Ciągle szukam takiego serwera ale niestety nie mogłem znaleźć:P Mam ts'a i skypa . Ogarnięte mikro (chyba xD ) no i nie mam echa :P

 

Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem: 3-7

 

Drużyna:Blue :)

 

Potrafisz współpracować: Tak potrafie współpracować:)

Opublikowano

Nick: Kradziej_Dusz


Wiek:13


Dlaczego ty? Bo codziennie długi czas mi się nudzi, więc nie mam co robić a chętnie pograłbym sobie na KM, gram w minecrafta 2 lata, ogarniam ortografie, jestem no-lifem xD, nie zabijam bez powodu innych, nie kradne ze skrzynek kiedy tylko jest okazja, posiadam skype, ts3, gg, mam ogarnięte mikro (ale przechodze mutacje i dziwny mam głos).


Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem: od 6h do 10h


Drużyna: Blue


Potrafisz współpracować: Tak


50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

250 postów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...