Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

.::[X-Guns]::.Server Survival+Bronie. Szukamy Ogarnietej Administracji.


EFCEBE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek--> 16


Nick z Gry--> yellowx3


Teamspeak--> owszem


Skype--> posiadam lecz preferuję ts'a


Cos o Sobie(Minimum 5 Linijek)--->


JESTEM BARDZO


MIŁĄ OSOBĄ


Z DOŚWIADCZENIEM


KTÓRA NADAJE SIĘ


NA TĘ


POSADĘ :)


// nawet 6 linijek :) można? można.


Jeśli chcesz abym ocenił Twój serwer napisz do mnie na PW!


Mogę pomóc w tworzeniu ŁADNEJ prezentacji Twojego serwera. PW :)


Jeśli masz jakiś problem napisz do mnie, postaram się Ci pomóc.


Wesołych Świąt ! ;3

Opublikowano

 

Wiek--> 16

Nick z Gry--> yellowx3

Teamspeak--> owszem

Skype--> posiadam lecz preferuję ts'a

Cos o Sobie(Minimum 5 Linijek)--->

JESTEM BARDZO

MIŁĄ OSOBĄ

Z DOŚWIADCZENIEM

KTÓRA NADAJE SIĘ

NA TĘ

POSADĘ :)

// nawet 6 linijek :) można? można.

Napisz Do mnie na PW :) to się dogadamy :D

Opublikowano

Wiek--> 14


Nick z Gry--> Sysiu


Teamspeak--> Posiadam ;3


Skype--> Posiadam


Cos o Sobie(Minimum 5 Linijek)---> Mam na imie Krzysiek. Interesuje się programowaniem, grafiką, grami, dziewczynami, motoryzacją. Miałem już pare serwerów MineCraft w swoim życiu i ogarniam temat bardzo dobrze :)




Czy jestes w stanie wplacic skladke na server 11,08zl SMS---> To zależy ;3


Opublikowano

 

Wiek--> 14

Nick z Gry--> Sysiu

Teamspeak--> Posiadam ;3

Skype--> Posiadam

Cos o Sobie(Minimum 5 Linijek)---> Mam na imie Krzysiek. Interesuje się programowaniem, grafiką, grami, dziewczynami, motoryzacją. Miałem już pare serwerów MineCraft w swoim życiu i ogarniam temat bardzo dobrze :)

Czy jestes w stanie wplacic skladke na server 11,08zl SMS---> To zależy ;3

 

Grałeś już na serwerze i wiesz na czym on polega?

Kilka SS serwera :)

 

96253353976122836708.png

- Dodano Range YouTuber od 600 widzów :)

Opublikowano

Hah,nie dajcie sie nabrac,on rozwalil Avaterysowi serwer z Komarem-Pe**łem.Wyciagnie od was kase i sie zmyje :)

Masz dowody co i jak ? :) A po za tym to mój serwer a nie jego :)

Opublikowano

Tak,pisali na jego serwie kto to zrobil :) m. in. byl to on ;o.Ja was tylko ostrzegam zeby potem nie bylo ze kase tracicie.A no i do tego

jest jeszcze filmik na yt na kanale komara. Nick chyba Komar1991.

Opublikowano



















minecraft.pngxguns.pngminecraft.png


---------------------------------------------------------------------------------=============================================-------------------------------------------------------

Tak,pisali na jego serwie kto to zrobil :) m. in. byl to on ;o.Ja was tylko ostrzegam zeby potem nie bylo ze kase tracicie.A no i do tego

jest jeszcze filmik na yt na kanale komara. Nick chyba Komar1991.

Ale co to ma do rzeczy? jak mówię, że to mój serwer i jak mają tracić "Kasę" ? i proszę cię o nie spamowanie takimi bzdurami które piszesz tutaj pod moją reklamą tylko poprosiłem Jocker'a że by zrobił mi reklamę a ty piszesz że stracą kasę...
--------------------------------------------------------------------------------==============================================-------------------------------------------------------

2nbeo90.png
1.Poszukuję dobrych budowniczy oraz pomysłów na serwer inny :)
m8mve8.png
1.Na serwer napisz do mnie na PW Dam ci serwer nawet do 100 slotów
(Nie dawać warna za Sponsoring to tylko propozycja)

Minecraft-cat-ocelot_0.png

Opublikowano

Hah,nie dajcie sie nabrac,on rozwalil Avaterysowi serwer z Komarem-Pe**łem.Wyciagnie od was kase i sie zmyje :)

 

Hah,nie dajcie sie nabrac,on rozwalil Avaterysowi serwer z Komarem-Pe**łem.Wyciagnie od was kase i sie zmyje :)

Widze ze jestes zle poinformowany, Poza tym nie wtyka sie nosa jesli sie nie zna poczatku ani konca.. Tego typu komentarze mozesz zabrac ze soba.

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie polecam,nie ogarnieta administracja

Np chcialem wczoraj zagrac ale bylo max kont na ip wiec napisalem do paru adminow a oni mi nie pomogli

Opublikowano
Wiek--> 17lat
Nick z Gry--> Zengeds
Teamspeak--> Yes umiem dużo zrobić na ts byłem administratorem na ts3-online.pl
Skype-->tak
Coś o Sobie(Minimum 5 Linijek)--->
Jestem miła , ogarnięta osobą.
Staram się pisać poprawnie po Polsku , lecz trudne jest to przy nowej klawiaturze. ^^
Interesuję się grafiką grami dziewczynami sprawami ts3.
Lubie sobie pograć.
Myślę że nadaje się na tą posadę.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Czy jestes w stanie wplacic skladke na server 11,08zl SMS---> Powiem szczerzę , że nie mam zamiaru ^.^ . Wolę to wydać lepiej , lecz w trudnej sytuacji się postaram.

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...