Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DSsRP [Instytut Magii Durmstrang] [RolePlay] [Dzieśiątki zaklęć] [Mnóstwo wspaniałych lokacji] [Quidditch] [Poczuj się jak uczeń szkoły magii !]


DSsRP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

90439431625967284540.png

erelheim.png
Erelheim, czyli Dom Orła; od słów erelis - z jęz. litewskiego "orzeł" i heim - z jęz. norweskiego "dom" (a przynajmniej google translate tak twierdzi).
Uczniowie tego domu są ambitni, wyjątkowo bystrzy, lecz ich wiedza opiera się głównie na wiedzy programowej. Są dumą Durmstrangu ze względu na liczne sukcesy na szczeblach międzyszkolnych i międzynarodowych w różnego rodzaju konkursach, turniejach, mistrzostwach.
Preferowane przedmioty przez uczniów, to: teoria białej magii, teoria rzucania klątw i uroków, podstawy sztuki jasnowidzenia, numerologia, historia magii, zielarstwo, eliksiry, runy.
Na ogół nie są zbyt koleżeńscy, wręcz traktują wszystkich dość chłodno, ale nie wynika to z personalnych awersji, raczej z chęci zdobycia wiedzy. Orły podświadomie wiedzą, że bliższe kontakty mogą ograniczyć zasoby czasowe na naukę, która jest ich priorytetem. Zawsze otrzymują najwyższe oceny.
Są za to zaangażowani w życie szkoły, a także w sport - ze względu na przerost ambicji, chcą być najlepsi we wszystkim, także w zdobywaniu punktów dla własnego domu i w wygrywaniu szkolnych, a także międzynarodowych rozgrywek z różnych dziedzin.
Należący do domu są nazywani Orłami lub Orlikami.

lykanoor.png
Lykanoor od greckiego lýkos - wilk; i szwedzkiego tillhöra - przynależeć. Od biedy może być to "noor" od "nora", z poprzestawianymi literkami. Wychodzi, że Lykanoor to "wilcza nora".
Dom Wilka nastawiony jest głównie na naukę oraz praktykowanie czarnej magii. W obrębie tego domu działa czarno-magiczne kółko Mort Noir, które słynie z organizowania nielegalnych pojedynków Bez Zasad wśród uczniów, a także zgłębiania najskrytszych tajników czarnej magii. Uczniowie innych domów mogą brać udział w Pojedynku Bez Zasad, o ile znajdą się chętni, ale Mort Noir samo w sobie jest ściśle zastrzeżone tylko dla Wilczórów.
Cenione cechy, to: zdolności przywódcze i manipulatorskie, chęć dominacji, wytrwałość, dyscyplina, determinacja. Nierzadko skrajny egoizm i zbyt wysokie mniemanie o sobie. Poczucie wyższości, a także przebiegłość i talent do knucia intryg.
Należący do domu, to Wilki lub Wilczury.

pegarius34566.png
Pegarius od słowa pegasus (pegaz) i emissarius (ogier) z łaciny.
Uczniowie tego domu zazwyczaj obdarzeni są wyjątkową inteligencją i niebywale silnymi charakterami. Są cierpliwi i pełni pokory, a jednocześnie bezwzględni i bezkompromisowi, niekiedy z zapędami dyktatorskimi.
Pegazy uwielbiają uczyć się we własnym zakresie, niekoniecznie zgodnie z założeniami programowymi. Są indywidualistami.
Często fascynują ich niebezpieczne magiczne stworzenia, takie jak druzgotki, syreny, bazyliszki czy smoki. Dogłębnie studiują zarówno białą jak i czarną magię. Są niezrównani w zaklęciach niewerbalnych.
Ulubione przedmioty uczniów, to: teoria białej magii, podstawy sztuki uzdrawiania, eliksiry, hodowla magicznych stworzeń. Uczęszczają również na zajęcia z czarnej magii, ponieważ to pozwala im na dogłębne poznanie strategii wroga. Niektórzy także uczestniczą w pojedynkach organizowanych przez Mort Noir.
Należący do domu są nazywani Pegariusami lub Pegazami lub Ogierami.



Gwarantujemy świetne pluginy, doskonałą rozgrywke, pomocną administracje i wiele, wiele innych! To już tylko u nas! Serwer jest na Minecraft'a, czyli rozpocznij swoją kwadratową przygode w świecie Durmstrangu!

IP: durmstrang.msrv.pl / s139.csrv.pl:18622
ZAPRASZAMY !

Opublikowano

Wcześniejszy temat nie był robiony z konta głównego, więc nie mogliśmy go edytować.

Do Moderatorów: Wcześniejszy temat można usunąć.

Opublikowano

Polecam serwer. Miła administracja, zorganizowany team i super rozgrywka.

Opublikowano

Zagram, zobaczę. Mam nadzieję na dobry server RP z przyjemnymi skryptami i administracją z inteligencją powyżej gimbazy :D Jakby co dam edita i opinie na temat atmosfery oraz solidności servera, by inni w razie czego nie musieli marnować na niego czas.

 

By dostać się na server trzeba zmarnować dużo czasu, a co gorsza admini się przypierdalają do wszystkiego w podaniu.

Trzeba być chyba sienkiewiczem by się dostać,

 

Nie polecam

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Sam piszesz że oczekujesz graczy z inteligencją powyżej ''gimbazy'' napisać dobre podanie nie jest trudną rzeczą trzeba tylko chcieć.

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...