Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT][Ghosts] Jak odpalić Ghosts na 4GB RAM i DX10


Ramborejro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tutaj znajdziecie mini tutorial jak uporać się z najczęstszymi błędami przy odpalaniu gry.

1. Wystąpił błąd krytyczny Directx

Zapoznaj sie z plikiem readme w celu znalezienia możliwych rozwiązań.
Rozwiązanie :
* Ściągamy i instalujemy ten plik :

Skanu brak.

*Po instalacji wchodzimy w C:\Windows\System32 i odpalamy plik dxcpl.exe
*W oknie, które się pojawi klikamy w "Edit list" i wybieramy ścieżkę do pliku uruchamiającego grę"C:\...\iw6mp64_ship.exe" (jeśli chcecie do singla to sciezke dajemy "\iw6sp64_ship.exe"
* W device settings (na dole) ustawiamy "Feature level limit" na 11_0 lub 11_1 i zaznaczmy opcje "Force WRAP"
*Po zatwierdzeniu spokojnie można uruchomić grę na DX10

2. Error durning initialization:

configure_mp.csv: EXE_ERR_COULDNT_CONFIGURE
Rozwiązanie :
1. Wchodzimy w folder Steam

2. Otwieramy SteamApps i wchodzimyw Call of Duty: Ghosts
3. Mamy tam folder "players2"? Jeśli go nie ma, robimy go i wklejamy cofing.
4. Restart steam
Tutaj link do cofingu:

Skanu brak.

3.Your system memory (RAM) does not meet the minimum specification for running Call of Duty: Ghosts
Rozwiązanie :

1. Pobieramy RamFix

2. Wrzucamy do folderu z grą Steam->SteamApps->Codghosts
3. Wrzucamy i odpalamy jako administrator
Link do najnowszego RamFix & GPU Fix

Skanu brak.

*naciskamy 3 (jeśli chcemy odpalić na słabszym GPU
*potem zależnie od wyboru trybu gry sp/mp - 1/2

*żaden z powyższych sposobów odpalenia gry nie jest karany zablokowaniem konta steam.
Na officialnym forum są linki do tych programów, więc no stress and enjoy!

by Ramborejro

Opublikowano

Witam. Tutaj znajdziecie mini tutorial jak uporać się z najczęstszymi błędami przy odpalaniu gry.

 

1. Wystąpił błąd krytyczny Directx

Zapoznaj sie z plikiem readme w celu znalezienia możliwych rozwiązań.

Rozwiązanie :

* Ściągamy i instalujemy ten plik :

 

Brak skanu.

*Po instalacji wchodzimy w C:\Windows\System32 i odpalamy plik dxcpl.exe

*W oknie, które się pojawi klikamy w "Edit list" i wybieramy ścieżkę do pliku uruchamiającego grę"C:\...\iw6mp64_ship.exe" (jeśli chcecie do singla to sciezke dajemy "\iw6sp64_ship.exe"

* W device settings (na dole) ustawiamy "Feature level limit" na 11_0 lub 11_1 i zaznaczmy opcje "Force WRAP"

*Po zatwierdzeniu spokojnie można uruchomić grę na DX10

2. Error durning initialization:

configure_mp.csv: EXE_ERR_COULDNT_CONFIGURE

Rozwiązanie :

1. Wchodzimy w folder Steam

2. Otwieramy SteamApps i wchodzimyw Call of Duty: Ghosts

3. Mamy tam folder "players2"? Jeśli go nie ma, robimy go i wklejamy cofing.

4. Restart steam

Tutaj link do cofingu:

 

Brak skanu.

3.Your system memory (RAM) does not meet the minimum specification for running Call of Duty: Ghosts

Rozwiązanie :

1. Pobieramy RamFix

2. Wrzucamy do folderu z grą Steam->SteamApps->Codghosts

3. Wrzucamy i odpalamy jako administrator

Link do najnowszego RamFix & GPU Fix

 

Brak skanu.

*naciskamy 3 (jeśli chcemy odpalić na słabszym GPU

*potem zależnie od wyboru trybu gry sp/mp - 1/2

*żaden z powyższych sposobów odpalenia gry nie jest karany zablokowaniem konta steam.

Na officialnym forum są linki do tych programów, więc no stress and enjoy!

by Ramborejro

Na słabszym GPU? Na karcie Nvidia geforce 640GT 2gb ddr3 pomoże coś?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

A jaki masz błąd ? Jak krytyczny DX to zainstaluj to z linka i postępuj zgodnie z instr. A jak nie to napisz co Ci tam wyskakuje.

Żadnego nie mam, gra normalnie odpala ale na tej karcie to ściny mam, chodziło mi o to, czy to powiększy troszku fps, wydajność czy coś no ale chyba się nie zrozumieliśmy nawzajem :D

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Hmmmm... Tego to nie wiem jedyne wyjscie dla tej karty było by zwiekszenie ilosci ram :D (Ponieważ ona z tego co wiem sobie zapożycza ram) Więc mozesz spróbować tego GPU Fixa, ale i tak nie długo (w tym weekendzie) wychodzi oficialny PATCH od Activisiona wiec powinno być ok .:)

Opublikowano

Hmmmm... Tego to nie wiem jedyne wyjscie dla tej karty było by zwiekszenie ilosci ram :D (Ponieważ ona z tego co wiem sobie zapożycza ram) Więc mozesz spróbować tego GPU Fixa, ale i tak nie długo (w tym weekendzie) wychodzi oficialny PATCH od Activisiona wiec powinno być ok . :)

Skoro wychodzi w tym weekendzie, masz na myśli ten weekend(16-17 listopad) czy następny (30 listopad - 1 grudnia)? Bo jak dzisiaj wyjdzie to będę bardzo zadowolony z płynnej gry i będę miał chociaż w sobie co pograć :D. Ta karta ma 2GB ram :D nie chcę za bardzo zwiększać ram, iż może się ona przegrzewać..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Dziś o 7 włączam coda i mam aktualizację ponad +450MB

 

91391439167681227834.png:)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Skąd wiesz, że można na 4gb ramu ?

Byś zajrzał na stronę invinityward.com i poczytał a nie, my mamy wszystko pisać <_< Wyraźnie jest napisane, że zmniejszono limit do minimum 4GB ram.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Dziękuję :)))

A mam też problem, zbyt długo ładuję mi się do gry, co mam zrobić ? Długo,długo mnie ładuję i wyrzuca. :/

Mnie ładuje też co prawda dłużej, może 5-10 sekund dłużej niż wtedy ale mnie nie wyrzuca tylko dołącza do gry ;)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Pewnie zrobiłeś paten z DX, ze cie dlugo ładuje ? Norma. Jak by cię cudem załadowało to gra by była nie grywalna takie lagi.
Tak, gre mozna wlaczyc juz na 4GB ramu oficialnie, tut byl pisany przed tym :)

Opublikowano

Mam jedno pytanie, czy w miejsce kropek tak jak jest tu C:\...\iw6mp64_ship.exe mam coś wpisać? Czy mam skopiować całość?

C:\...\ w miejscu kropek jest dalsza lokalizacja gry np. nie każdy ma grę zainstalowaną w C:\Program Files\Activision\Call of Duty\

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Witam również mam geforce 9600 gt które niestety nie obsługuje dx 11 i po zrobieniu tego sposobu nadal mam ten sam błąd ,,błąd krytyczny ...'' pomocy !

Opublikowano

Witam również mam geforce 9600 gt które niestety nie obsługuje dx 11 i po zrobieniu tego sposobu nadal mam ten sam błąd ,,błąd krytyczny ...'' pomocy !

Na takiej karcie to zapomnij o graniu w ghosta..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...